Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ivan Makarov – mees, kelle “poliitiliselt mittekorrektseid” tõekajastusi vahendab isegi Postimees

-
25.03.2019
Ivan Makarov tuletab meelde, et kunagised “ahjuajajad” on täna kõvad poliitikud.
© Arno Saar/Õhtuleht

Postimehe kolumnist Ivan Makarov on saamas meheks, kelle jutt toetab alati rahvuskonservatiivide seisukohti ja on samas kui kevadine värske tuulepuhang peavoolumeedia levitatavas lehas.

Makarov vahendab Mihhail Velleri öeldud sõnu, et tänases Euroopas põlisrahvaste vastu suunatud kaasaegne punane terror on kui “pahupidi fašism”. Kolumnist toob välja, et Rootsis sooritavad peaaegu kõik vägistamised somaallased, afgaanid ja pakistanlased, riik on maailmas vägistamiste arvult teisel kohal pärast Lesothot, ja viimase 25 aasta jooksul (migrantide sisserände algusest) on vägistamiste arv seal kasvanud 15 korda!

Samas toonitab Makarov, et Rootsis (ja mujalgi Euroopas) on keelatud sellest rääkida ja kirjutada ning nimetada ei tohi kurjategija etnilist ja usulist kuuluvust! Seega on suures osas Euroopas keelatud rääkida tõtt!

“Valitsevad erakonnad kardavad kohutavalt kaotada võimu. Parem juba las migrandid vägistavad ja röövivad, kui et võimule pääsevad poliitilised oponendid. Selline imelik fašismilaadne režiim on tekkinud viimase 15 aastaga Euroopas, ja see on hämmastavalt sarnane 1930ndate fašismiga, ainult et see uus hävitab omaenda kultuuri, omaenda riike ja omaenda perspektiive,” kirjutab Makarov.

Teises loos vaatleb Makarov hiljutist ahjuajamise ähvarduse juhtumit. “See ahju ajamise jutt aga on inspireeritud näiteks nüüdsest sotside satelliidist Indrek Tarandist, kes kandis 2005. aastal Laidoneri Muuseumi direktorina särki üleskutsega «Kommarid ahju!» ja paljude konkreetsete inimeste nimedega, keda tuleks ahju ajada, loodetavasti ülekantud tähenduses /…/ nimepidi loetletud ahjuroaks mõeldud inimeste seas oli ka juute.”

Makarov küsib, et miks politsei ei korraldanud tollal läbiotsimisi Tarandi ja Juku-Kalle Raidi kodudes ega tuvastanud uurimises vaenu õhutamist? “Ühiskonnale oli antud selge sõnum: nii võib, seda enam et osalised tegid kadestamisväärset poliitilist karjääri. Ja jälle vaid väikesed kaabakad ripuvad võllas,” võtab ta kokku.

Makarov vaatleb ka Oleg Ossinovski juttu rus.Postimehes pealkirjaga “Ärimehed keskerakondlaste ja EKRE liidust: tasuta bussid saavad olema ainult eestlaste jaoks”, pidades seda provokatsioonierakonna jõhkra plakatinalja märkimisväärseks arenduseks. “Naftamiljonäri äpardunud poliitikust pojale tehakse liiga, ei taheta võtta koalitsiooni – ja eestlased on kohe rassistid,” nendib ta.

“Mida suuremat karjääri teevad ja mida paremal järjel on mõned meie tuntud poliitikud, seda halvemini nad räägivad Eestist ja veenavad oma mitte rahvus-, vaid keelekaaslasi selles, et neid diskrimineeritakse ja on vaja nõuda kvoote ja erikohtlemist,” kirjutab Ivan Makarov, mees, kes teab ja vahendab TÕTT.

Ivan Makarov on ainsana tuntud vene kolumnistidest jäänud reaalsust kajastama – kõigepealt siirdus putinlaste-globalistide leeri Artemi Troitski ja siis Andrei Kuzitškin.

Allikas: Postimees