Jaak Madison kandideerib Konservatiivse Rahvaerakonna esinumbrina Viljandis

Eesti,
- Updated
©UU
EKRE Riigikogu saadik Jaak Madison.

 

Riigikogu liige ja erakonna aseesimees Jaak Madison kandideerib kohalike omavalitsuste valimistel Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esinumbrina Viljandis.

“Kandideerin Viljandis, sest olen riigikokku valitud Järva- ja Viljandimaa ringkonnast. Viljandi on tõeline põliseestlaste kants, kus hoitakse parimal määral Eesti kultuuri ja rahvuspärandit. Meie seisame selle eest, et see nii ka jääks,” ütles Madison.

“Rahvuskonservatiivid seisavad kõige kindlamalt kohaliku ettevõtluse arendamise eest. Viljandi peab olema koht, kust noored ei ole sunnitud ära minema, vaid tahavad siin töötada ja siin oma perekonda luua.”

Madisoni sõnul peab linna juhtimine tulema inimesele lähemale ja seda läbi linnaelanike kaasamise.

“Rahvuskonservatiivid peavad vajalikuks korraldada rohkem rahvaküsitlusi nii üle riigi kui ka omavalitsustes. Rahval peab olema võimalus oma elukeskkonna kujundamisel kaasa rääkida ka valimiste vahelisel ajal.”

UU

Foto: Tiina Kõrtsini

 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused