Jaak Madison: kuidas aitab piirilepe Venemaaga praegusest paremini kuritegevusega võidelda?

Eesti,
©Uued Uudised
EKRE eurosaadik Jaak Madison Brüsselis.

Välisminister Liimets pidas reedel telefonikõne Vene välisminister Lavroviga, kus ta väitis järgnevat:

“Tõstatasin olulise kahepoolsete suhete teemana 2014. aastal meie riikide vahel sõlmitud piirilepingu ratifitseerimise küsimuse, millega Eesti ametis olev valitsus on avaldanud valmisolekut edasi liikuda. Jõustunud piirileping annab Eestile ja meie liitlastele väga olulise kindluse. See puudutab nii meie julgeolekut kui ka võitlust organiseeritud kuritegevuse, narkootikumide ja salakauba liikumise ning inimkaubandusega. Leidsime, et konsultatsioone tuleb jätkata.” Või nii.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esiteks on see muidugi kantseliiti täis pressiteade, mille Välisministeerium on välja saatnud. Kuid sisulise poole pealt rääkides: kuidas piirileping praeguste tingimustega aitab suurendada julgeolekut ja võitlust organiseeritud kuritegevusega? Kahjuks preili Liimets seda selgitanud pole. Ega ta oskakski.

Paraku on kurb näha, kuidas üks muidu tore naine ajab ehk isegi heas usus asja, millega ta tegelikult võib palju kurja korda saata. Oodaku parem aegu, kui parem peremees võtab piirilepingu küsimuse üle. Seni aga oodaku ja nautigu ministri elu.”

Jaak Madison, Euroopa Parlamendi saadik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused