Jaak Madison: “Laser” on näide ehtsaimast äärmuspropagandast

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
EKRE eurosaadik Jaak Madison Brüsselis.

“Vaatasin TV3 eetris saadet “Laser”, kus ainsaks teemaks oli müstiline “EKRE meediaimpeerium” ja sooviksin paar mõtet edasi anda.

Esiteks olen ma rahul, et peavoolumeedia kujutab tohutult suure ja võimsana konservatiivide võimekust meediat kujundada. See on hea, sest näitab nende hirmu, mis kõigutab nende ainuvõimu. Kartku pealegi, neil on selleks põhjust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teiseks oli tegu ehtsa näitega propagandast, mis oli samas haigutavalt igav, kus keskenduti ülemäära palju mingitele meemidele ja neist salapärase sisu otsimisele. Saade keskendus vaenulikule propagandale, kus eestlust ja normaalseid väärtuseid kaitsvat poliitikat kujutatakse fašismina, vihkamise ja äärmuslusena. Seda kinnistas ka fakt, et “eksperdina” anti ülemäära palju sõna vasakäärmuslasele Nika Kalantarile, kelle kuulsaim seisukoht on, et laste saamine hävitab maailma keskkonda.

Ma andsin pooleteisetunnise intervjuu pr Karellile heas usus, et ehk ta soovib teha tõsist uurivat ajakirjandust. Nähes aga lõppprodukti, veendusin taas tema-poolses propagandistlikus võltsuudiste levitamises. Minu otsus on näiteks temale intervjuusid tulevikus mitte anda, kuna mu aeg on väärtuslikum.

Kui 1,5h pikkusest intervjuust, kus selgitasin põhjalikult meedia olemust ja meie sõnumite sisu, jõuab eetrisse paar minutit, siis on see ajaraisk. Ma ei raiska aga aega vaenulikele propagandistidele. Ma teen parem tööd, mille pärast hiljem normaalsuse vaenlased saavad pisaraid poetada.

Kes samuti pidas seda propagandat “Laseris” ebameeldivaks, kus soovitati saate lõpus ise omad järeldused teha, siis neile soovitan mina astuda konservatiivide ridadesse. Ühtsuses peitub jõud!”

Jaak Madison, EKRE saadik Euroopa Parlamendis

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused