Jaak Madison lubab Vahemere inimkaubanduse Euroopa Parlamendis jutuks võtta

Jaak Madison ja Matteo Salvini – andkem neile meestele võimalus Euroopat muuta!

Euroopa Parlamenti valitud EKRE poliitik Jaak Madison on juba varemgi rahvusvahelistes organisatsioonides liberaalset rändepoliitikat kritiseerinud ning kavatseb seda teha ka oma uuel töökohal.

“Itaalias randus viimase lähiaja jooksul teine laev, mis eiras Itaalia seadusi ja korraldusi, millega keelati “abiorganisatsioonide” laevadel tuua migrante Itaalia kaldale. Laevade kaptenid ja aktivistid väidavad, et “inimeludega ei kaubelda”, samal aja ise transportides just nimelt inimkaubitsejate vahendatud inimesi Euroopasse, selmet viia nad merelt tagasi Liibüa rannikule. Kahepalgelised meduusid,” kommenteerib Jaak Madison Vahemerel toimuvat sotsiaalmeedias.

“Ma loodan, et mul tekib võimalus ülejärgmisel nädalal Euroopa Parlamendis sõnavõtuks sel teemal. Küll aga võiks Itaalia nüüd veelgi jõulisemalt järgmiste selliste laevade tulekut takistada nende vetesse. Ärme unusta, et eelmine laev migrantidega rammis Itaalia politseikaatrit, millega pani tahtlikult ohtu Itaalia politseiametnikud. Tuleb meeles pidada, et nende laevade aktivistid ja toetajad (sh Euroopa Parlamendis) on suuresti psühhopaadid,” lisab EKRE eurosaadik.

EKRE ja suure osa eesti rahva arvamus kõlab seega valjult nüüd ka europarlamendis. Varem oli Jaak Madison Eesti esindaja Euroopa Nõukogu Parlamentaarses Assamblees, kus ta aasta eest esines ettekandega “Euroopa läbikukkunud pagulas- ja migratsioonipoliiitikast”.

Kommentaarid