Jaak Madison: Mart Helme ei ole tavaline keskmine poliitik

Eesti,
- Updated
Jaak Madison

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) üks aseesimeestest, Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison ütles kommenteerides Mart Helme otsust mitte enam esimehena jätkata, et see otsus on austust ja lugupidamist vääriv. “Tavaline ja keskmine poliitik ei oska tabada momenti, millal anda juhtimine üle ja seda veel tipus olles. Mart on teinud uskumatut tööd esimehena kaheksa aasta jooksul, kui erakond on tõusnud nullist Eesti üheks kõige populaarsemaks erakonnaks,” ütles Madison andes mõista, et Helme nol ei ole tegu tavalise ja keskmise poliitikuga, vaid millegi enamaga.

Jaak Madison: “Nädala pärast kongressil valitaval uuel esimehel saab olema lai tööpõld ja raske koorem kanda, et viia erakond uute sihtideni. Siht ei ole millimeetritki väiksem, kui tõusta suurimaks ja populaarseimaks erakonnaks Eestis, mis koondab toetajaid nii linnas kui maal, naisi kui mehi, noori kui vanu. Ühisnimetajaks kõigil armastus Eesti rahvusriigi vastu. Martin Helmel on selleks kindlasti erakonnas suur toetus ja ka mina toetan teda selles täielikult.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Madison lisas, et tema on olnud erakonna aseesimees neli aastat ja ta avaldas lootust, et kongressil toetatakse ka jätkama.

2 commentsOn Jaak Madison: Mart Helme ei ole tavaline keskmine poliitik

  • Avatar

    Praegu on eestlastel hea vaadata küll, kuidas suured multikultimaad ja arenguriigid on hädas koroonaviirusega, samal ajal kui pisutki suletumas riigis julged rahulikult poes käia ja juba külalisigi vastu võtta. Aga kas eesti rahvas tervikuna oskab kodurahu hinnata? EKRE toetajate protsent on üsna täpselt 17% juurde paika loksunud. Partei liikmeskonda saaks küll kasvatada, kuid valimistel poolthääletajaid pole kuskilt juurde võtta. Need (mh. sündimata jäänud eestlased), kes tõstaks rahvuslaste protsendi parlamendis üle 40-e on hävitatud koonduslaagrites ja ll-s Maailmasõjas.

  • Avatar
    Kuldvõtmeke

    Aseesimeheks sobiks praegu , enne kov valimisi minu hinnagul Mart Helme ise . Tema kõnetab kohalike murede taustal palju-palju rohkem , aga Madissonist paremat EUROPARLAMENTi pole ka olemas.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused