Jaak Madison: Mitmed ministrid ei pea parlamentaarset demokraatiat millekski

Rubriik Eesti On
- Updated
Osalus_ELAKis

Möödunud nädalal, 27ndal juunil toimunud Euroopa Liidu asjade komisjoni istungil anti ülevaate poolaasta jooksul toimunud istungitest, otsustest, algatustest, menetlustest.

Torkas silma teatud ministrite aktiivsus või passiivsus oma töös. Seoses Euroopa Ülemkogu ja EL Nõukogu ametlike istungitega olid komisjoni istungile kutsutud mitmed ministrid ning tabelist on võimalik näha, mitmel korral oli keegi ministritest kutsutud oli ja mitmel korral minister kohale oli tulnud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui peaminister, oli alati tulnud ehk Rõiva osalus on 100%, sarnaselt Hanno Pevkuri ja Urmas Reinsaluga, siis rahva poolt palavalt armastatud ning presidendiks pürgiv välisminister (kes ei kohku välisministeeriumi palgal olevaid nõunikke kasutada oma erakampaanias) pole pidanud vajalikuks kordagi kohale tulla.

ELAKi aseesimehe Jaak Madisoni sõnul oli välisministrit kutsutud ministritest kõige enam, lausa kümnel korral, kuid alati oli Marina Kaljurannal ees midagi tähtsamat, kui välisküsimused Euroopa Liidu Nõukogus ja komisjonis nende esitlemine.

Sama häda on vaevanud lisaks välisministrile ka majandus- ja taristuministrit Kristen Michalit ja ettevõtlusminister Liisa Oviiri. Isegi Jürgen Ligi oli käinud nelja kutsumise peale kohal ühel korral ELAK-is ehk saavutanud osalusprotsendiks 25%!

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused