Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jaak Madison saatis Jürgen Ligi pensionile

-
28.04.2022
Jürgen Ligi, intrigant, roppsuu ja eneseimetleja.
© Uued Uudised

“Selle asemel, et anda hinnanguid, kes võib kaitseküsimustes sõna võtta ja kes mitte, peaks Jürgen Ligi vaatama peeglisse ja tõsiselt mõtlema, kas poleks õige aeg lahkuda poliitikast pensionile,“ leiab Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison (EKRE), lisades, et endise kaitseministri seisukohad on oht meie julgeolekule.

Alles paar nädalat tagasi ütles Reformierakonna aseesimees Jürgen Ligi Riigikogus, et ajateenistusel ei ole rahuajal mõtet. „Jürgen Ligi võiks kasutada oma mõtlemist ja saada aru, et just see surve, mida EKRE, Eesti ja lääneriigid Saksamaale on avaldanud, on viinud selleni, et sakslased ikkagi saadavad lõpuks Ukrainasse oma õhutõrjetankid ja raskerelvad,“ vastas Madison Ligi kriitikale.

Jürgen Ligi kirjutas sellest, mida ta mõtleb Madisoni „haukumisest“ Saksamaa peale. Ta tõi välja „vana hea“ liitlassuhete lõhkumise. Samas avaldas Ligi sotsiaalmeedias imestust selle üle, et Madison teda pensionile saadab ja nõuab Delfi arvamustoimetuselt selgitust selle kohta, mil moel ta hävitas sõjaväeluure ja mil moel on ta survestanud ajateenistust kaotama.

 

Loe lisaks:

https://epl.delfi.ee/artikkel/96508645/jurgen-ligi-saksamaa-pole-oma-viimast-sona-ukrainas-oelnud-madisonil-ja-ekre-l-pole-kriitikaks-sonaoigust?fbclid=IwAR1S3rlDc5HsVNMn4RPB55qjwbjvEhH_2ByHkv3u-t6gbV4jNNuTsNVwxNI#cxrecs_s

 

https://epl.delfi.ee/artikkel/96511751/vastulause-jaak-madison-jurgen-ligil-oleks-aeg-moelda-poliitikast-pensionile-siirdumisele?fbclid=IwAR1nFEqhpoa2OVBeLncRnjhJnpfGrXqtJTE64qQffsLrm0H42xGF-zw7EEk