Jaak Madison soovitab meeles pidada, et tänu Saksa mundris sõdinud meestele said tuhanded Läände põgeneda

Eesti,
- Updated
©UU
jaak Madison

Eurosaadik Jaak Madison pidas kõne pühapäevasel mälestusüritusel Lihulas, kus meenutati 15 aasta taguseid sündmusi, kui vägivaldselt võeti maha ausammas, millega mälestati Eesti II Vabadussõja sõdureid.

“Oma lühikeses kõnes rõhutasin, et täpselt 80 aastat tagasi algas II Maailmasõda, kus üle meie peade otsustati meie saatus. Samal ajal teised suurriigid vaatasid vaikivalt pealt ning tegelikult oli nõustutud juba sõja esimese järgus sellega, et ka näiteks Eesti jääb punaste võimu alla,” rääkis Jaak Madison. ”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ütlesin, et tänu nendele sõduritele, kes olid olude sunnil kandmas võõrast mundrit, said kümned tuhanded meie inimesed võimaluse põgeneda sõja ja okupatsiooni eest. Seda tasub ka meeles hoida väliseestlastel, kellest paljud tänasel päeval enam ei mäleta, et kuidas said nende vanemad-vanavanemad üldse pääseda vabasse maailma,” lisas ta.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused