Jaak Madison USA rünnakust Süüria õhuväebaasile: Trump tõestas, et viib oma lubadused ellu

Eesti,
- Updated
Jaak Madison
©EERO VABAMÄGI/POSTIMEES
Jaak Madison

Riigikogu liige Jaak Madison peab USA presidendi Donalt Trumpi otsust pommitada Süüria õhuväebaasi kiiduväärseks.

“Trump tõestab, et erinevalt Obamast viib tema oma lubadused ellu. Tasub meenutada, et praegune olukord Süürias saigi areneda nii kaugele just Obama otsustamatuse tõttu, millega jäeti venelastele uks lahti,” kirjutas Madison oma Faceboki kontol.

“USA ja Trump tõestavad, et Süüria ei ole ainult Venemaa mänguväli, kus nemad kehtestavad mängureegleid ning dikteerivad lääneriikidele jutupunkte.”

Samuti peaks Madisoni sõnul olema laualt maas valelikud jutud sellest, kuidas Trump on venelaste mängukann.

“USA teostab oma geopoliitilisi huve, mis ei kattu venelaste eesmärkidega. Küll on aga koomiline nüüd vaadata, kuidas Mikser-Mihkelson avaldavad Trumpile kiitust ning üritavad oma eelnevaid laimamisi olematuks teha.”

UU

Foto: Scanpix

Kommentaarid

7 commentsOn Jaak Madison USA rünnakust Süüria õhuväebaasile: Trump tõestas, et viib oma lubadused ellu

 • Avatar
  Tiit Madisson

  Tundub, et EKRE astus Jaak Madissoni isikus mõtemisvõimeliste eestlaste silmis ämbrisse.Millegipärast hakkab parketikõlblikuks pürgiv EKRE üha enam sarnanema teiste kartellierakondadega. Kahju! Tundub, et valimistel tuleb sedelile taas teha suur rist. Miks küll pidi viimasel ajal edukalt tegutsenud Assadi režiim oma kodanike gaasitamisega andma põhjust enda ründamiseks. Mäletame ju, et peale 9/11 süüdistati Talibani režiimi koostöös AL-Qaidaga. Hiljem selgus, et Talibanil puudus igasugune side Al-Qaidaga. Saddam Husseinil olevat tohutu keemaiarelvade varu. Seegi oli vale. Soovitan lugeda mitteparteilist portaali Objekttiv. Seal on täna üles pandud kirjutis:” Silmakirjalikkuse tipp?…”, kust selgub, et lähiminevikus on USA ühurünnakute läbi tapetud mtmatult rohkem rahulikke elanikke Süürias ja Iraagis, kui neid kannatas väidetavas Assadi rünnakus.

  • Avatar
   Andres Leet

   Lgp! Tiit Madisson!
   Ei nori, üldse ei nori, aga kas Te olete Jaak Madisoni vend, et kirjutad Jaagu perekonnanime täpselt samamoodi nagu enda perekonnanime?
   Arvasin, et niimoodi kirjutavad inimesed, kes ajavad nimed sassi kogematta, aga et ka Teie eksite…..naljakas!

 • Avatar

  Assad koos oma alaviitidest shiiitide pundiga on Süürias muidugi vähemuses, sest sealse elanikkonna enamuse moodustavad sunniidid. Seepärast vajab Assad abi shiiitlikult Iraanilt, too aga tahab Iisraeli ära hävitada. Kuna Assadit toetab praegu ka Venemaal võimul olev sõjaväeline kildkond, siis on Iisraeli peaminister Netanyahu enam kui üks kord Moskvas käinud ja seal ilusti selgeks teinud, et Venemaa ärgu sekkugu, kui Iisrael iraanimeelseid shiiitidest terroriste peksab.Venemaa on sellega muidugi nõus, sest ajalugu on näidanud, et juutidega ei maksa jamada. USA endine president Obama kippus aga teatavasti islamistide ees pugema ja seepärast sai USA presidendiks loomulikult Trump, kes oli märksa juudisõbralikum. Aga miks siis nüüd neid shiiitidest iraanimeelseid Hamasi ja Hizbollah terroriste ja nende ripatsist assadiste peaks ainult Iisrael peksma? Las seda teeb nüüd natuke ka USA. Üleüldse tundub, et Assad koos oma kambaga on juba iraanimeelsete shiiitidest terroristide poolt sisuliselt pantvangi võetud

 • Avatar

  EKRE hakkab järjest ebameeldivamaks muutuma, kurb. Eriti kurb on see sellepärast, et teised erakonnad on juba asutamisest saadik ebameeldivad.

  • Avatar

   Järgmiseks võiks sm Trump Stokholmile raketirünnaku teha, seal ju ISIS-e meelne valitsus laseb terroristidel inimesi rünnata. Samuti peaks ette võtma Beriini, Pariisi, Brüsseli jne. Venemaa ootab juba ammu oma järge aga Trumpi raketid sinnani ei küündi vist? Eestisse ja Washingtoni tuleks ka pauk panna – ründasid nad ju koos iseseisvat riiki Iraaki terroristide ja massihävitusrelvade ettekäändel aga mida ei olnud olid massihävitusrelvad. Selle eest tekkis pärast rünnakut terroriste nagu seeni peale vihma. Ei saa arvata muud kui et see oligi eesmärgiks. Poisike Madison võiks aga oma suure suu pisut koomal hoida, tatikrae selline.

   • Avatar

    Üha enam saab selgeks, et EKRE on samasuguste odavate populistide bande nagu teisedki erakonnad. Positiivne on, et see on nüüd vähemalt teada.

 • Avatar

  Mind paneb jälle imestama,et Madisoni ja Mikseri-Mihkelsoni-Paeti arvamus on sarnane??!!!!?

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused