Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jaak Madisoni sõnul pole uued terrorirünnakud üllatuseks

-
15.07.2016
IMG_2647

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ridades riigikokku valitud Jaak Madison seob Prantsusmaa uue terrorirünnaku Euroopa migratsioonipoliitikaga ja kinnitab, et toimunut ei saa pidada üllatavaks.

Madison avaldas siirast kaastunnet kõikide hukkunute lähedastele, kuid see ei tulnud ootamatult.

“Kas kellelegi on päriselt üllatuseks uued rünnakud ja mõrvad Prantsusmaal? Vist ainult naivistidele,” kirjutas Madison sotsiaalmeedias. “EL-i juhtkond jätku oma vana plaat “euroopalikest väärtustest”, “mitte taganemisest”, “see oli jõhker ja argpükslik”, “see pole seotud immigratsiooniga” ja muu sellisega. Oma eksimuste salgamine ning kartus muuta poliitilist suunda on jõhker meie inimeste vastu ja argpükslik,” kirjutas Madison.

Prantsusmaa kaguosas Nice’is korraldatud terrorirünnaku ohvrite arv on tõusnud 84-ni, veel 18 inimest on “kriitilises seisundis” haiglas, ütles siseministeeriumi pressiesindaja Pierre-Henry Brandet reedel.

Seni tuvastamata relvastatud isik sõitis 19-tonnise veoautoga Nice’i rannapromenaadil rahva sekka ja jätkas sõitmist veel kaks kilomeetrit. Seejärel jõudis ründaja teha mitu lasku enne, kui politsei ta maha lasi.

BNS

FOTO: EKRE – Madison kõnelemas Brexiti toetuspiketil Vabaduse samba juures 13. juulil 2016