“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima 

Eesti,
- Updated
©UU
“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehelt leiab kõige otsesema vihaõhutuse.

Kurikuulsa “kodanikualgatuse” “Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel käib arutelu, mille vastu võiks huvi tunda ka politsei.

Rein Arumäe: “No aga sellepeale pole tulnud vee, et mõnele ekre sektandile ministritest lihtsalt maja ees seal molli anda – meediateemal vägagi produktiivne ja valima peaks sellise esineja, kes varem kriminaalsest käitunud pole – saab miski pool aastat tingimisi ja tehtud..? Lihtne ja loogiline juu…Pärast saab laiata – eesti raffas andis molli helme tunnistajast spiikrile…lahe juu…meediatähelepanu hulgi ja mitte ainult Eestis – garanteeritult…”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Jah vabadusele, ei valedele: “No kuna täna just selgus, et rahandusminister kannab koguaeg relva kaasas, siis vast pole mõtet. Üritame ikka vestlust arendada.”

Rein Arumäe: Jah vabadusele, ei valedele “Heh, kannab relva kaasas…irw, see nüüd küll mingilgi määral ei välista sm. Martinile lõuga anda….pigem just vastupidi – tõmbab toru välja ja on ise kriminaal kohe, hädakaitse ületamise teemas…lihtsalt peab nurgataha snaiperi sättime, kes ekstreemsemal juhul, viimasel silmapilgul, relvaga ebaadekvaatselt ringikäiva ametniku ohutuks teeb – lihtne….”

Huvitav oleks teada, kas Pealtnägija sellest ka lugu teeb? Rein Arumäe aga tundub profiili järgi olevat Indrek Tarandi kuklaaugustajast hingesugulane.

Prokuratuuri arvates on kindlasti tegu peene kalambuuri ja süütu naljaga…

Kommentaarid

3 commentsOn “Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima 

 • Avatar

  Sõna on vaba koos vastutusega!

 • Avatar
  Andres Leet

  Ülla Vähk.
  Martin Helme! Olgem täpsemad.

 • Avatar
  Andres Leet

  Sellised ähvardused ju pole esimesed, ega jää ka viimaseks (*sotsiaalmeedias).
  Kas see *vandersell ka moluraamatu poolt vanglat saab?
  Vaevalt, et see ähvardamine Hardcoremeesiasse jõuab, sest tegemist ei ole ju ekrelasega.
  Ähvardati küll EKRE ministrit füüsilise vägivallaga!

  Saab näha, mis nüüd edasi toimuma hakkab-siseminister on nüüd ju (seenior)Helme.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused