Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel kutsutakse üles “EKRE ministrile molli andma” ja teda tulistama provotseerima 

-
12.09.2019
“Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehelt leiab kõige otsesema vihaõhutuse.
© UU

Kurikuulsa “kodanikualgatuse” “Jah vabadusele, ei valedele” FB-lehel käib arutelu, mille vastu võiks huvi tunda ka politsei.

Rein Arumäe: “No aga sellepeale pole tulnud vee, et mõnele ekre sektandile ministritest lihtsalt maja ees seal molli anda – meediateemal vägagi produktiivne ja valima peaks sellise esineja, kes varem kriminaalsest käitunud pole – saab miski pool aastat tingimisi ja tehtud..? Lihtne ja loogiline juu…Pärast saab laiata – eesti raffas andis molli helme tunnistajast spiikrile…lahe juu…meediatähelepanu hulgi ja mitte ainult Eestis – garanteeritult…”

Jah vabadusele, ei valedele: “No kuna täna just selgus, et rahandusminister kannab koguaeg relva kaasas, siis vast pole mõtet. Üritame ikka vestlust arendada.”

Rein Arumäe: Jah vabadusele, ei valedele “Heh, kannab relva kaasas…irw, see nüüd küll mingilgi määral ei välista sm. Martinile lõuga anda….pigem just vastupidi – tõmbab toru välja ja on ise kriminaal kohe, hädakaitse ületamise teemas…lihtsalt peab nurgataha snaiperi sättime, kes ekstreemsemal juhul, viimasel silmapilgul, relvaga ebaadekvaatselt ringikäiva ametniku ohutuks teeb – lihtne….”

Huvitav oleks teada, kas Pealtnägija sellest ka lugu teeb? Rein Arumäe aga tundub profiili järgi olevat Indrek Tarandi kuklaaugustajast hingesugulane.

Prokuratuuri arvates on kindlasti tegu peene kalambuuri ja süütu naljaga…