Järva- ja Viljandi rahvuskonservatiivid uuendasid juhatust

Eesti,
- Updated
©UU
EKRE Järva ja Viljandimaa juhatus

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Järva – ja Viljandimaa ringkond läheb 2019 aasta Riigikogu valimistele vastu uuenenud juhatusega. 18. aprillil Türil toimunud üldkoosolekul valiti ringkonna esimeheks kolmandat korda järjest Rein Suurkask.

Aseesimeestena kuuluvad juhatusse Arvo Imsi ja Kalle Grünthal.  Üldkoosoleku otsuse põhjal on juhatus 11 liikmeline ning sinna kuuluvad veel Jana Pähklimäe, Valmar Haava, Marek Kask, Heli Koit, Enn Sarv, Priit Põder, Elar Niglas ja Ando Tulvik. Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Järva – ja Viljandimaa ringkonnal on tänase päeva seisuga 840 liiget.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Foto: EKER Järva- ja Viljandi uus juhatus, esimees Rein Suurkask, vasakult viies

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused