Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Joller ja Härma panid oma lapsed kaamerate ees tanki

-
17.12.2021
Pikett Toompeal
© UU

Täna algas 5-11-aastaste laste vaktsineerimine koroonaviiruse vastu, loomulikult panid süstilobistid oma lapsed kohe tanki. Terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma ja perearst Karmen Jolleri lapsed olid esimeste vaktsineeritute hulgas, raporteerib meedia, kes oli kaameratega kohale aetud. Mida arvavad asjast lapsed, ei huvita kedagi.

„Alustame meie laste vaktsineerimist koostöös perearstide ja lastearstidega, kes saavad pakkuda lastele ja lapsevanematele võimalikult turvalist ja tuttavat keskkonda. Meile on oluline, et nii lapsed kui ka nende vanemad tunnevad end mugavalt, saavad esitada oma arstile küsimusi ja vajadusel leida ka julgustust,“ hõiskas meedias sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler dr Heidi Alasepp.

Lapsi hakatakse vaktsineerima Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiiniga, mis sisaldab kolm korda vähem toimeainet kui täiskasvanute vaktsiin. Vaktsineerimiskuur koosneb kahest doosist, mida manustatakse Eestis immunoprofülaktika komisjoni soovitusel 6-nädalase vahega.