Julgeolekuekspert ja endine kaitseatašee Gruusias Kuldar Kesküla liitus EKRE-ga

Eesti,
©erakogu
Kuldar Kesküla

Kolmkümmend aastat Eesti luure- ja julgeolekuvaldkonnas töötanud kolonelleitnant reservis Kuldar Kesküla liitus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga.

 

Kesküla ütles, et liitus EKRE-ga, sest peab oluliseks rahvuslikke ja konservatiivseid väärtusi. „Tänasel päeval on oht meie igipõlise idavaenlase poolt äärmiselt lähedal ja seetõttu soovin panustada oma teadmiste ja kogemustega riigi julgeoleku ja sõjalise kaitse arendamisse,“ ütles Kesküla.

1971. aastal Kuressaares sündinud Kesküla on töötanud Kaitseväe peastaabi luureosakonnas, Kaitseväe luurekeskuses ning Kaitseliidu peastaabi luure- ja julgeolekuosakonnas. Aastatel 2015–2019 oli ta Eesti Vabariigi kaitseatašee Tbilisis.

Keskülal on magistrikraad õigusteaduses ning ta on läbinud USA maaväe luurekapteni kursuse ja lõpetanud Ameerika Ühendriikides maaväe staabikolledži.

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused