Jürgen Ligi tõestas Riigikogus taas, et mats jääb matsiks ka parlamendis

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Jürgen Ligi, universumi direktor

Neljapäeval toimus Riigikogus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse “Kuidas elektri hind alla saada?“ arutelu, kus Jürgen Ligi sai taas oma matslikkust üles näidata.

Ettekandeid pidasid professor Alar Konist ja akadeemik Arvi Hamburg, keda tänasid ettekannete eest nii Mihhail Lotman, Urve Tiidus, Imre Sooäär kui ka mitmed teised saadikud. Ainult Jürgen Ligi tegeles akadeemiliste külalisesinejate mõnitamisega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii ütles Ligi professor Konistile: “Teid on toodud illustreerima korraldaja agendat, et maakera tervisel pole häda midagi ja elektri hinnad tuleb fikseerida seal 25 peal ja juhe välja tõmmata teiste riikidega võrreldes.”

Alar Konist vastas: “Oma tegevustes ma olen autonoomne ja apoliitiline. Kui te mind kutsute, tulen alati hea meelega rääkima, ja ma räägin seda, mida mina eksperdina ja professorina täna näen. Selles kontekstis ei ole keegi mind kuhugi suunanud.”

Ligi labasused jätkusid ka tehnikateaduste doktori Arvi Hamburgi suunal: “Väga sisukas muidugi, aga peab kahetsusega ütlema, et ettepanekute osas /…/ kõige kehvemad. Arvestades siiski teie akadeemilist tiitlit, ma palun öelge…”

Ennast üliinimeseks pidav Jürgen Ligi lubab endale ebaviisakusi kõigile, nii naistele kui ka akadeemilistele inimestele, kes temast intelligentsuses peajagu üle on. Jääb vaid korrata Pirita kloostri abti sõnu: matsid jäävad matsideks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused