Juunikommunisti verd Marju Lauristin lükkab marksisti kombel kõik sotside hädad teiste kaela

Eesti,
- Updated
©UU
Tulevane uimastiaparaat? Raha sisse ja narkots kätte…

Sotside ideoloogi Marju Lauristini jutust “Esimeses stuudios” kumas läbi tüüpiline juunikommunisti arusaam – kõiges on süüdi teised, sealhulgas ka meie endi hädades.

Lauristin ütles, et sotsid tegelevad tulevikku silmas pidades õige nurga paikapanekuga – kuigi nende “õige nurga” on juba paika pannud Marx, Lenin ja Frankfurti koolkond.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Väga oluline on ka see teema, mis sisuliselt tänu EKRE-le muutub võib-olla kõige olulisemaks teemaks – see on ikkagi vabaduse ja demokraatia kaitsmine. Kui Jevgeni Ossinovski paar aastat tagasi ütles, et sellest kujuneb Eesti poliitika põhiteema, siis keegi ei uskunud. Aga nüüd näevad kõik, et sellest hakkab kujunema Eesti poliitika põhiteema,” lisas Lauristin.

See jutt on täiesti õige, kuid mitte Lauristini ja Ossinovski mõeldud kontekstis – just EKRE juhibki tähelepanu vabaduse ja demokraatia kaitsmise vajadusele, mida sotsid ning teised vasakpoolsed ja -liberaalsed jõud kogu maailmas ründavad. Eesti sotside Antifa-stiil paistis selgelt silma läbi Tarandi ja Katri Raiki ühisprovokatsiooni Toompeal.

Lauristin otsib energiliselt nurki, kuhu nende hääled kadusid, mõistmata, et see on SDE poliitika tulemus: neil pole juba ammugi teravik sotsiaaldemokraatial, mis näeb ette elus hätta jäänute abistamist, vaid neomarksismil, mis tõstab vähemuste, naiste ja migrantide eest peetava ideoloogilise võitluse esiplaanile.

Sotside ladvik on aastaid pühendunud raevukale marksistlikule ideoloogilisele võitlusele ja on rahva unustanud – see maksabki neile kätte. Kui Lauri Läänemets kandideeris sotside liidriks, tundus, et padupunaste leeris hakatakse veidigi rahva aitamisele mõtlema. Aga ei – näitlejast politruki Indrek Saare (kes ei võta sõnaühendit “eesti rahvas” suhugi) valimisega otsustati, et sotsid on jätkuvalt LGBT, feministide ja migrantide, mitte eesti rahva partei. Nüüd on ka Läänemets poliitkomissari mõõtmetesse surutud.

Sotside põhjavajumise põhjuseks on endiselt nende neomarksistlik ideoloogia, mis tagab neile lüüasaamise igal pool. Kuni Eesti sotside ideoloogiks on juunikommunistide verd Marju Lauristin, jäävadki nad sotsialistlikusse mülkasse rabelema.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused