Juunikommunisti verd Marju Lauristin lükkab marksisti kombel kõik sotside hädad teiste kaela

Eesti,
- Updated
©UU
Sellised sotsid ongi – ülal nimi ja all punane tühjus.

Sotside ideoloogi Marju Lauristini jutust “Esimeses stuudios” kumas läbi tüüpiline juunikommunisti arusaam – kõiges on süüdi teised, sealhulgas ka meie endi hädades.

Lauristin ütles, et sotsid tegelevad tulevikku silmas pidades õige nurga paikapanekuga – kuigi nende “õige nurga” on juba paika pannud Marx, Lenin ja Frankfurti koolkond.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Väga oluline on ka see teema, mis sisuliselt tänu EKRE-le muutub võib-olla kõige olulisemaks teemaks – see on ikkagi vabaduse ja demokraatia kaitsmine. Kui Jevgeni Ossinovski paar aastat tagasi ütles, et sellest kujuneb Eesti poliitika põhiteema, siis keegi ei uskunud. Aga nüüd näevad kõik, et sellest hakkab kujunema Eesti poliitika põhiteema,” lisas Lauristin.

See jutt on täiesti õige, kuid mitte Lauristini ja Ossinovski mõeldud kontekstis – just EKRE juhibki tähelepanu vabaduse ja demokraatia kaitsmise vajadusele, mida sotsid ning teised vasakpoolsed ja -liberaalsed jõud kogu maailmas ründavad. Eesti sotside Antifa-stiil paistis selgelt silma läbi Tarandi ja Katri Raiki ühisprovokatsiooni Toompeal.

Lauristin otsib energiliselt nurki, kuhu nende hääled kadusid, mõistmata, et see on SDE poliitika tulemus: neil pole juba ammugi teravik sotsiaaldemokraatial, mis näeb ette elus hätta jäänute abistamist, vaid neomarksismil, mis tõstab vähemuste, naiste ja migrantide eest peetava ideoloogilise võitluse esiplaanile.

Sotside ladvik on aastaid pühendunud raevukale marksistlikule ideoloogilisele võitlusele ja on rahva unustanud – see maksabki neile kätte. Kui Lauri Läänemets kandideeris sotside liidriks, tundus, et padupunaste leeris hakatakse veidigi rahva aitamisele mõtlema. Aga ei – näitlejast politruki Indrek Saare (kes ei võta sõnaühendit “eesti rahvas” suhugi) valimisega otsustati, et sotsid on jätkuvalt LGBT, feministide ja migrantide, mitte eesti rahva partei. Nüüd on ka Läänemets poliitkomissari mõõtmetesse surutud.

Sotside põhjavajumise põhjuseks on endiselt nende neomarksistlik ideoloogia, mis tagab neile lüüasaamise igal pool. Kuni Eesti sotside ideoloogiks on juunikommunistide verd Marju Lauristin, jäävadki nad sotsialistlikusse mülkasse rabelema.

2 commentsOn Juunikommunisti verd Marju Lauristin lükkab marksisti kombel kõik sotside hädad teiste kaela

  • Avatar

    Kordame nüüd kõik ja kooris – kuni tülgastuseni ja kuni KÕIK sellest aru saavad ja meelde jääb:
    SOTSID ON UUE NIME TAHA PUGENUD BOLSEVIKUD!!!

  • Avatar
    9. klassi õpilane

    Täna oli selle veeradi viimane koolipäev ja sai varem koolist ära. Tegin linnapeal väikese puhastusaktsiooni, kõndisin Balti-Jaamast Mustamäele ja eemaldasin enamus Jah Vabadusele, Ei Valedele ning #astutagasi kleepse. Päris kõike valitsusvastast ei saanud eemaldada, Balti- Jaama lähedal oli üks läikivate kiviseintega maja, mis oli kaetud teetolmuga ja keegi oli sinna tolmu siss mitmeid kordi kritseldanud fuck ekre. Vaatasin Jah Vabadusele, Ei Valedele facebooki kodulehte, seal oli mingi “luuletus”, kus räägiti et Eesti ei tohi muutuda valgete getoks-kuidas saab üldse nii lolli juttu ajada.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused