Kaja Kallas ei pea võimalikuks parvlaeva Estonia uurimist jätkata, sest ei käi muudestki asjadest üle

Eesti,
©Uued Uudised
Kaja Kallase jutud panevad küsima: kus maailmas tema küll elab?

Peaminister Kaja Kallas tõdes, et Estonia uurimine ei ole praegu olnud prioriteet ning seda pole valitsuskoalitsioonis arutatud, kirjutas Postimees.

Praegu on seis selline, et kui uurimine lisaraha juurde ei saa, jäävad paljud asjad tegemata – kaasaarvatud rambi üles toomine, autoteki uurimine, metalliproovid ja nii edasi. Ühe korra on rahandusministeerium juba lisaraha taotluse tagasi lükanud.

Kuigi vahepeal hakkasid asjad juba edenema, teatas peaminister Kaja Kallas (Reformierakond) nüüd, et Estonia laevahuku uurimine ei ole praegu tema jaoks prioriteet.

Küsimusele, kas see uurimine on võimalik rahapuuduse tõttu pooleli jätta, vastas Kallas, et valitsus ei ole seda teemat arutanud, sest meil on palju muid pakilisi probleeme. Ja Estonia teema polnud esil ka koalitsioonilepet tehes.

 

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused