Kaja Kallas ütleb, et kultuurisektorit ei piirata – kas hilisõhtused esinemised võivad siis toimuda?

Eesti,
©Uued Uudised
Kaja Kallas ajab Riigikogus lihtsalt udujuttu.

Peaminister Kaja Kallas jätkab riigi ebakompetentset juhtimist, mis selgub ka tema kurikuulsatest postitustest.

“Valitsuse jaoks on oluline, et kultuurivaldkond oleks nii igapäevases töös kui ka valitsuse tasandil võimalikult hästi esindatud. Valitsus ei ole kehtestanud kultuurisektorile ühtegi eraldiseisvat piirangut,” kirjutab Kaja Kallas teisipäeval sotsiaalmeedias.

Selle peale küsib Gert Laasme: “Sorry, aga nüüd läheb juba liialt segaseks, keda uskuda? Kas siis need piirangud, mis alates esmaspäevast hakkasid kehtima, ei kehtigi enam, kui meie peaminister nii ütleb?

Ühesõnaga kõik artistid, lauljad, tantsijad, pillimehed, DJ-d, ürituste korraldajad ja ööklubide omanikud, olgem kõik positiivsed ja võite julgelt valmistuda nädalavahetuseks ning ei pea muretsema kell 23.00 uste sulgemisele, kuna need piirangud ei olnud mõeldudki meile kultuurisektorile ja see oli ilmselt trükiviga! SHOW MUST GO ON!

Palju kurvem on muidugi, kui nüüd selgub hoopis, et teid kõiki ei arvatagi enam meie kultuuri sekka ja see oli ettekääne mitte toetada ja aidata kompenseerida teie peatatud ja piiratud tegevusest tulenevaid kahjusid!”

Kaja Kallase sõnumid on segased ja nii riiki valitseda ei saa.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused