Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kaja Kallase idee, Maris Lauri teostus – sõnavabadust piirav naistevalitsus viib Eestit totalitarismi suunas

-
13.02.2021
Justiitsminister Maris Lauri teeb kõik, et antud teemaga venitada.

Reformierakond on algatanud sõnavabaduse piiramise, Keskerakond üritab nurka pugeda, opositsioon, välja arvatud sotsid, peab algatust ohuks demokraatiale – nii näeb välja hetkeseis tsensuuri kehtestamise rindel.

“Me oleme tõesti koalitsioonilepingus kokku leppinud, et me selle teemaga tegeleme,” tunnistas KE üks juhtpoliitikuid Jaanus Karilaid ERR-ile, ise samas väites, et nende nägemus olevat RE omast mingil moel erinev.

“Elu kurjade naiste juhitud Eestis hakkab üha enam meenutama Venemaad, Hiinat, Iraani ja Põhja-Koread. Keskkriminaalerakond aga vassib. Kui poliitilise tsensuuri kehtestamine on koalitsioonilepingus, siis selles suunas ka vääramatult liigutakse. Karilaidi puhul on tähelepanuväärne mehe alul üsna usutavana mõjuv valetamisvõime,” kommenteerib EKRE Riigikogu saadik Urmas Reitelmann.

EKRE esimees Martin Helme ütleb: “Tekitatakse ideoloogiline tsensuur, et inimesed ei tohiks enam kritiseerida näiteks massiimmigratsiooni või mingeid seksuaalperverssusi. Ja kui seda teha, siis tembeldatakse inimesed vihakõnelejateks ja riik hakkab neid karistama, võib isegi vangi panna.”

Naiste valitsus pidanuks tõesti riiki justkui headusega juhtima, aga tuleb välja, et õrnem pool lähtub pigem põhimõttest “keelan, käsen, poon ja lasen.” Just naised võtavad sõnavabaduse rahvalt ära ja kehtestavad 1930. aastate diktatuuriajad.

Justiitsminister Maris Lauri ütleb küll, et ükski vabadus pole piiranguteta, kuid fakt on siiski see, et Euroopa sai enne liberaale ka inimeste moraalil põhineva eneseregulatsiooniga hakkama, nüüd aga, mil liberaalid on ka Eestis ainuvõimul, hakatakse ühiskonda represseerima.

Eesti sai kolm aastakümmet sõnavabadust hoitud, kuid nüüd, mil “seelikuvalitsus” võimule sai, on ühtäkki vaja suid sulgema hakata. Muidugi Brüsseli käsu peale.