Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kaja Kallase liberaalfašistlik valitsus põrkub üha enam kodanikuvastupanule, seda ka spordiklubides

-
15.10.2021
Poliitbroilerid, autorollotajad, aknatihendajad… ühesõnaga, Kaja Kallase valitsus tavaline koosseis.
© Uued Uudised

Kaja Kallase valitsuse läbiviidav sundvaktsineerimine ja apartheidipoliitika nende vastu, kes repressioonidele järele ei anna, kohtab üha enam vastupanu.

Uued Uudised toonitavad, et küsimus ei ole mitte vaktsineerimises, vaid meetodites, millega kaitsesüstimispoliitikat ellu viiakse. Kaja Kallase valitsus pole teinud massiivset ja põhjalikku selgitustööd, vaid üritab vaktsineeritustaset tõsta repressiivsete meetmetega, mis on demokraatlikus riigis täiesti lubamatu.

Just see poliitika kohatabki vastupanu, sest kodanikuühiskond ei soovi apartheidi ehk eraldamispoliitikat. Nii kirjutab Delfi Ärileht: “Populaarne spordiklubi Sparta ei täida koroonapasside kontrollikohustust. Nende sõnul pole nõuded põhiseadusepärased ning seega ei või spordiklubi hinnangul nende tegemata jätmist neile ka ette heita.”

Võib eeldada, et Spartas käivad noorepoolsed ja tervislikud inimesed, kes on ka aktiivsemad vaktsineerijad – seega on spordiklubis käijatest enamik tõenäoliselt haiguste osas ohutud. Sama tõenäoliselt soovib Sparta juhtida tähelepanu hoopis koroonameetmete ebaproportsionaalsusele ja seadusevastasusele.

Spordiklubi ütlebki Ärilehele, et ei pea koroonapasside mittekontrollimist ohuks inimese tervisele ja et Vabariigi Valitsuse korralduses nr 305 sätestatud nõuded spordiklubile ei ole põhiseaduspärased ja nende järgimata jätmist ei või spordiklubile ette heita.

Repressiivsed vastumeetmed on aga alanud – Terviseamet on alustanud spordiklubi suhtes järelevalvemenetluse.

Lõpetuseks on vaja üle korrata – tegu ei ole tõenäoliselt mitte teadliku koroonareeglite eiramisega, vaid protestiga valitsuse saamatuse vastu, mille varjamiseks kasutab riigivõim jõumeetmeid seal, kus vaja oleks mõistuspärast lähenemist.