Kaja Kallase maine kukub kolinal ja tõmbab kaasa ka erakonna oma

Eesti,
- Updated
©UU
Mõned uuringud räägivad EKRE-vaenajatele vastu. TV 3 vaatajaküsimus reedel, 13. detsembril.

Tõenäoliselt lootsid poliitoravad noort ja kena naist oma liidriks valides seda, et tolle naiselik taust hakkab meepotina mõjuma, kuid praegune efekt on üha enam vastupidine – Kaja Kallas on Reformierakonna tupikteele viinud.

Seda oli näha neljapäevasel õigusriigi arutelul Riigikogus, kus Kaja Kallas esines üleriigiliselt kuumal teemal üdini äärmuslikult – tema ettekandest selgus, et riiki ohustavat ainult koalitsioon, opositsiooni võimule pääsedes aga muutuvat kogu Eesti õitsvaks õigusriigiks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kaja Kallas on näidanud ka seda, et tal puudub täielikult kompromissivalmidus, mis on kogu erakonna opositsioonipingile viinud.

Telekanali TV 3 vaatajaküsimus ei ole küll väga usaldatav (seda ei ole ka kallutatud Turu-uuringute AS-i ja EKRE-vihkaja Juhan Kivirähki omad), kuid mingi pildi ühiskonna meeleoludest see annab – tõenäoliselt ei vaata seda meediakanalit ainult kindla poliitilise suunitlusega inimesed.

Kaja Kallas on ennast nurka värvinud ja Eestis ilmselt Soome feminismi võidukäik ei kordu. Kuigi ka Soome noorte naiste valitsus sipleb algusest peale kriiside küüsis ja juhib riigi ummikusse. Nagu juhiks ka esireformitar.

2 commentsOn Kaja Kallase maine kukub kolinal ja tõmbab kaasa ka erakonna oma

  • Avatar

    Eesti algusaja anekdoot — “Mida teha et kui saunas tunned et tekib sul erektsioon, ja vaja vältida piinlikku olukorda?” — “M6tle naisministri peale”. Igati aktuaalne ka tänapäeval.

  • Avatar
    Targeted in Estonia

    See Kaja Kallas on ehe näide sellest, mis tuleb välja väikesest lapsest, kui teda kasvatada siim-kallaslike teatud väärtuste… (pigem: moraalsete väärastuste) vaimus !
    Puust-ja-punaseks õppetund kõigile laspevanematele…!, (aga, noh, eks inimesed näe, muidugi, isegi.)

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused