Kaks fuuriast reformitari Kersna ja Riisalo vinguvad lihtsalt vingumise pärast

Eesti,
©Scanpix
Reformierakond on “omade jopede” toiduahelasse toppimisega nii harjunud, et näeb sama kohe ka kõigi teiste juures – kuigi mitte kõik ei mõtle ainult oma tasku peale.

Liina Kersna ja Signe Riisalo on üllitanud ründava vingumisartikli Delfis, milles pole iseenesest midagi uut, sest opositsioon peabki vinguma – kuid paraku näitab see kisa reformitaride endi mentaliteeti.

Juba pealkirjas, kus on kirjas “kriisiabi oma jopedele”, lähtuvad kaks ergutuskoori kisajat Reformierakonna enda kombest, et kõik asjad tehakse toiduahela loomise nimel – nende pähe ei mahu, et keegi teeb otsuseid ka südamest tuleva mure põhjal.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esmalt loetletakse üles, kui palju miski maksma läheb – aga on ju loomulik, et midagi ei tehta ilma rahata, ja tähtis on hoopis see, et saadud raha eest ka midagi asjalikku ära tehtaks.

Rünnaku alla sattus kõigepealt rahvastikukriisi probleemkomisjon. “Täna kolistab koalitsioon hoogsalt sarnase ämbriga, üritades avalikkusele jätta muljet, et tegeletakse tõsimeelselt rahvastikukriisiga. Tegelikult on selliste sisutühjade, frankensteinlike probleemkomisjonide mõte vaid esimehe kohas, mida kasutatakse kingitusena ustavatele koalitsioonipoliitikutele,” kirjutavad kaks opsitsionääritari.

Kõigepealt taas – kulla reformitarid, ärge võtke kõike enda erakonna järgi – seal tõesti jagatakse kõike oma jopedele. Mis aga puutub rahvastikukomisjoni, siis nüüd on esmakordselt võimul ja ka tugevamini Riigikogus esindatud rahvuskonservatiivid, kes on eestluse ja eestlaste osatähtsuse suurendamise eest riigis võidelnud juba sellest ajast saati, kui nad pääsesid parlamenti. Nüüd on võimalik teha ka täidesaatvaid samme!

Mis aga puutub seniste komisjonide töö ebaõnnestumisse, siis siiamaani on ju riiki juhtinud globalistid, kes üritavad selliseid asju vaiba alla pühkida. Nii on täielikult eiratud rahvastikuteadlase Jaak Uibu soovitusi. Nüüd, kus võimu juures on nii rahvus- kui ka eurokonservatiivid, on lootus, et asjad lähevad käima.

Asi ei ole seega mitte komisjonides, vaid selles, et neis ka reaalset tööd tehtaks. Siiani pole seda tõesti tehtud ja nagu Riigikogus näha oli, ei taha opositsioon, et ka edaspidi demograafiliste probleemidega tegeletaks.

Eraldi ründavad kaks feministi rahvastikuminister Riina Solmanit, väites, et tema tööga olevat siiani siseministrid hakkama saanud. Aga ei ole ju – miks siis meil taas rahvastikukriis jutuks on? Kui uus minister ka kulutused kaasa toob, siis asi on ju pigem selles, kas need kulutused ka ära tasuvad? Aga kui tasuvadki ja me saame miskitki liikuma? Kersna ja Riisalo aga tahavad kassi hukata juba enne, kui ta hiiri püüdma on asunud!

“Tulles sellest sõnavahust välja reaalsuse poole peale, leiame uue ministri 41 ametis oldud päeva kohta siseministeeriumi kodulehelt vaid ühe sissekande – minister Riina Solman lausus pidulikud avasõnad kodanikuühiskonna arengukava mõjude hindamise uuringu tutvustamisel siseministeeriumi suures saalis! Ilmselgelt ei murra just hullumoodi konti see portfell, mis minister Solmanile usaldatud,” kirjutavad kaks õelutsejat.

Ei, kullakesed – Riina Solman tõi ka PPA ankeeti sooneutraalsete vanemate asemel tagasi sõnad “isa” ja “ema”! Aga see saavutus on feminist-multikultuurlastele ju väga vastukarva.

Kui panna Liina Kersna ja Signe Riisalo probleemipüstitus teistsugusesse situatsiooni, siis saaks palju nalja. Kujutage ette, et valitsuse oleks moodustanud Kaja Kallas ja koos sotsidega oleks otsustatud luua portfellita soolise võrdõigusluse minister pluss võrdõigusluse ja vihakõnevastasuse probleemkomisjonid, kusjuures kõik need kulutused, mida kaks kisakõri nüüd maha karjuvad, oleks käigus nende puhul! Võite täiesti kindlad olla, et Liina Kersna ja Signe Riisalo karjuks sellise arengu peale kolmekordse “halleluuja!”

Nii et opositsiooni kisakoori ergutustüdrukud Kersna ja Riisalo, teie jutt on igati läbipäistev vingumine vingumise pärast. Miks aga kahte autorit feministiks nimetada – nüüd said nad looga kahe peale hakkama, üks neist ei pidanud abikaasat oma pressiesindajaks määrama.

Kersna ja Riisalo tõestasid samuti, et jutt naiste rahustavast mõjust poliitikale on täielik müüt – nagu näitas so(r)tsitaride, reformitaride ja naispresidendi löök Kert Kingo pihta, nii tõestab ka eelnimetat kahe naispoliitiku “bitšimine” Riina Solmani kallal, et sookaaslasi naisõiguslusest rääkivad feministid kuidagi ei säästa.

Allikas: Delfi

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused