Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kallid lapsed, väljendage palun koolitunnis teadmisi, mitte soolisi asju!

-
11.01.2022
“Reporteri” küsitluse tulemused. Kuvatõmmis

Täna õhtul näitas Kanal 2 uudistesaade „Reporter“ Tallinnas Solarise kõrval Teatri väljakul suurt lahtirullitud LGBT+ lippu lastelt varastatud vikerkaarega. Lipp oli erinevatest lappidest kirglikult kokkutraageldatud.

Selgus, et seal avati LGBT kolmenädalane näitus „viisaka“ nimetusega „See on fucked“. Korraldajad väidavad, et „68% LGBT+ õpilastest on oma soolise eneseväljenduse tõttu kogenud viimase kooliaasta jooksul vaimset vägivalda“ ja nimetavad seda „faktiks“, kasutades kirjakeeles sellele organisatsioonile omast roppu leksikat. Sama hästi nad oleksid võinud kirjutada ka 78, 88, 98 või 108%. Sest tegemist on tõenäoliselt näpust imetud numbritega.

Üldiselt on kool selline koht, kus õpilased peaksid tundides õppima, aga mitte ennast „sooliselt väljendama“. Uskuge või mitte, aga õpetajad peavadki kasutama „vaimset vägivalda“ (verbaalseid märkusi) selleks, et kutsuda korrale neid, kes hakkavad ennast tunni ajal „sooliselt väljendama“ ja teisi õppijaid segama. Sest füüsiline vägivald (ihunuhtlus), mida koges koolis näiteks Tom Sayer, on meie koolides keelatud.

Kallid elgebeteeplussitud õpilased, väljendage tundides ikkagi oma teadmisi, mitte aga seda, mis on seotud mingisuguste sooliste, füüsiliste, vaimsete ja muude probleemidega. Tehke seda kodus, küsige nõu kõigepealt oma vanematelt, sest te olete veel lapsed ja pole üldsegi tore, et võõrad täiskasvanud tädid, onud ja kolmandadki isikud tunnevad niivõrd tungivat huvi teie „sooliste asjade“ vastu. Kust te teate, et teid imelike küsimustega tülitavad võõrad ei tunne laste vastu mittekohast tõmmet?

Teie vanemad aga pangu kõrva taha: antud üritus on osa Eesti LGBT Ühingu haridusteemalisest projektist. Projekti rahastab Euroopa Majanduspiirkonna toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.“ Pidage nende organisatsioonide nimed meeles, sest lapsi tuleb hoiatada kahtlaste kontaktide eest.

Aga „Reporter“ küsis täna vaatajatelt, kas koolis peaks olema vähemalt üks LGBT teemaline tund? Ja 79% ütlesid „ei“, kuigi võib endale ette kujutada, kui palju aktiviste helistas saatesse. Omal ajal tegi tollal veel keskerakondlane Sven Mikser saatesse üle 300 kõne Savisaare kasuks. Tollest ajast peale on aga tehnika peadpööritavalt arenenud ja ka Mikser sotsiks saanud.

Jätke ükskord juba enamuse lapsed rahule. Inimestel on praegu tähtsamatki teha, kui tegeleda käputäie täiskasvanud aktivistide seksimuredega.

Ivan Makarov