Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kanepikõhvi igatsevad reforminoored näevad Eesti tulevikku “pilves” ühiskonnas

-
26.01.2023
Sellist tuleviku-Eestit tahavadki reforminoored.
© Scanpix

Ajal, mil üha enam noori loobub alkoholist ja hakkab spordiradadel tervislikke eluviise nautima, tahavad Reformierakonna noored just “pilves” ühiskonda, kes läheb reaalsuse eest ära uimastite maailma.

Reforminoored tulid teisipäeval sotsiaalmeedias erakonna märgi all ja värvides välja mõttega, et võiks legaliseerida uimastina tuntud kanepi, vahendab Postimees.

Aastaid on kanepi seadustamise soov olnud valimistel aga hoopis Eestimaa Roheliste kaubamärk.

Reforminoori juhtiv Doris Lisett Rudnevs väitis, et kanepi legaliseerimise seisukoht on Reformierakonna noortekogu programmis olnud juba aastaid.

“Avaldus on seotud meie novembris vastu võetud programmiliste seisukohtade tutvustusega. Lisaks kanepi legaliseerimisele on programmis teisedki noortele olulised teemad, nagu kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtmine ja abieluvõrdsuse legaliseerimine,” rääkis Rudnevs. “Aga praegune reguleerimata turg on viinud olukorrani, kus tarbija ei saa kindel olla kanepi kvaliteedis ega turvalisuses.”

“Reguleeritud turul oleks terviseriskidest teadlikul täiskasvanul võimalik ise otsustada ja kontrollitud kanepit oma vastutusel tarbida – sarnaselt alkoholi ja tubakaga, mis on laialdaselt levinud ja täisealistele rangete piiranguteta. Koos legaliseerimisega näeme ka suurt rolli uimastisõltuvuse ennetusel.” (BNS)

Nagu näha, tahavad reforminoored igakülgset Soodomat ja Gomorrat, alates uimastimaailma sukeldumisest kuni noormeeste õiguseni ajada käsi teise noormehe püksi. Ja selline peaks olema Eesti tulevik?

Mõtted aga on reforminoortel juba sassi “kimatud” – kanepi legaliseerimist näevad nad uimastisõltuvuse ennetamisena. Tahtmatult tulevad meelde noored Rootsi liberaalid, kes nõudsid mõne aasta eest nekrofiilia ja insesti legaliseerimist.

Uued Uudised