Kangelasest patuseks ja siis jälle aupaistesse: dr. Edward Laane sai Saare maakonna teenetemärgi

Eesti,
©Scanpix
Näomask

Kuressaare raegaleriis anti läinud nädalal piduliku tseremoonia käigus üle maakondlik autasu Kuressaare haigla ravijuhile, niinimetatud eesliinikangelasele dr. Edward Laanele, kellest haigla töötajad alles kuu aja eest lahti tahtsid saada.

Saarte Hääl kirjutab, et Haigla juhatuse liige pälvis teenetemärgi numbriga 020 suure panuse eest haigla töö korraldamisel ning on pälvinud maakonna elanike tunnustuse hooliva suhtumise, professionaalse ja ennastsalgava töö eest pandeemiakriisi lahendamisel Saare maakonnas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Dr. Laanet olid tunnustamas ja tänamas Saaremaa ja Muhu vallavalitsuste ning volikogude juhid ja kolleegid haiglast.

Kuressaare haigla teist juhatuse liiget Märt Kõllit tunnustati eelmisel kuul Kuressaare linna sünnipäeval Kuressaare linna teenetemärgiga.

Alles natuke üle kuu aja tagasi kirjutati meedias, et 24 Kuressaare haigla töötajat saatis Saaremaa vallavalitsusele ja haigla nõukogule pöördumise, milles heidavad haigla juhatuse liikmele ja ravijuhile Edward Laanele ette puudulikku juhtimist.

Õhtulehe andmetel soovisid allakirjutanud Laane lahkumist, sest nende hinnangul ei sobi ta ravijuhi ametikohale.

Edward Laane ütles toona Delfile, et on pöördumisega tutvunud. “Mõned arstid on koroonakriisist väsinud, mõned arstid on koroonakriisist üldse eemal olnud. Seda pöördumist tuleb rahulikult uurida,” sõnas Laane. Ta lisas, et vaatas pöördumises esitatud etteheited üle ning ei leidnud ühtegi, mis tõele vastaks.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused