Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kas Maaleht on kuke(ks) tehtud?

-
29.08.2022

Eesti maakohtade elanikud on traditsioonilise elulaadi ja traditsioonilise perekonna pooldajad. Kuigi mis pooldajad – nad lihtsalt elavad normaalset elu, armastavad, töötavad ja ei tunne huvi mingisuguste kõrvalekallete ja perverssuste vastu.

Nad elavad eemal linnast selle geibaaride ja lesbikohvikute võrgustikuga ja baklažanikarva eesti telekanalite vaatamiseks napib nendel töökatel inimestel aega, sest tööd on maal alati palju. Sulle lendab peopesale imeliste mustriliste tiibadega liblikas, kas sa siis peaksid tema asemel imetlema mingi ennast avalikus kohas paljaks koorinud tüseda naiskunstniku tselluliite ja purki talletatud taiduri endist toitu? Nalja teete?

Aga eluterve rahvas ajab kohutavalt närvi igasuguseid perverte, kes on jälgilt kleepuvad ja on oma agressiivsusega linlasi juba päris ära väsitanud? Et kuidas siis nii, me siin peaaegu et juba avalikult teineteisele omasooiharalt taha keerame, aga maakad isegi selle vastu häält ei tõsta, sest nad meid lihtsalt ei märka?

No ja kuidas sa märkad, kui neetud konservatiivsed maainimesed tellivad põhiliselt oma maakonnalehte ja veel ka Maalehte?

Nii tuligi Maaleht muuta Trooja homohobuseks ja lükata see koos kogu rõvetseva killavooriga iga matsi koduõue. Seepärast on linnavurlede tehtav leht muudetud mingiks homoagenda Pravdaks. Eriti viimasel ajal on seal ilmunud nii palju omasooiharust pealesuruvaid lugusid, et kui see mõjuks ka põllumajandusloomadele, siis ei saaks me enam ei piima ega vasikaid. Ka hakkas Maaleht ründama teisi konservatiivsema elulaadiga rahvusriike nagu näiteks Ungari. Sellest on täna põhjalikult juttu Objektiivis: https://objektiiv.ee/ivan-makarov-mis-maa-leht-on-maaleht/

Siin väike väljavõte sellest suurest loost:

„Eile, pühapäeval, ilmus Maalehe portaalis järjekordne kuriorbani-teemaline lugu „Ungari vähemused plindris. Transseksuaal: „Viktor Orban on miniversioon Putinist!”, autoriks Mari Kukk. No loll on teie „transseksuaal”. Või siis nimetagu riiki, mida Orban praegu pommitab ja hävitab.

„Budapestis elav transseksuaal Katalin Varga ütleb, et riigi kontrollitud meedia peseb rahva ajusid ja sisendab Ungari rahvale, et LGBT-inimesed kadugu heaga kappi tagasi. Katalin Varga sündis mehena, ent tunneb end naisena, ta käitub, tunneb ja elab naisena. Ta leiab, et pool Ungari rahvast vihkab LGBT-inimesi, eriti vanem generatsioon, ülejäänud pool usub, et ka neil, vähemustel, on õigus elada ja olla õnnelik. Ungaris on keelatud homoseksuaalsuse ja sookorrigeerimise teema avamine ehk „promomine” alla 18aastastele. Sisuliselt tähendab see seda, et seksuaalharidusel on kriips peal. Transinimeste jaoks tähendab see muuhulgas ka tõsiasja, et sugu vahetanuil tuleb säilitada sündimisel määratletud identiteet kogu eluks, mis aga toob igapäevelus kaasa palju probleeme ja arusaamatust. Mehena sündinud, kuid ennast naisena tundev Katalin Vargal (29) ei ole õnnestunud muuta oma dokumente,” kirjutab Maaleht.

Vat kus lugu: Maaleht sündis ju samuti headele Eesti maainimestele abiks loodud lehena, aga äkki hakkas tundma ennast LGBT ja rahvusvahelise illegaalse immigratsiooni maffia häälekandjana ehk organina.

Maaelus ja põllumajanduses on kõik loomulikum: kui mõni pull hakkab ennast Varga eeskujul tundma lehmana, ei anna ta seepärast veel piima, sest pullina on ta sündinud ja pulli pähe ta ka ära süüakse. Ka ei õnnestu Vargal, nimetagu ta ennast Katalinaks või kasvõi Kaja-Riinaks, ei oma sugu muuta ega lapsi sünnitama hakata. Ärgu isegi punnitagu, saab veel songa. Kõik, milleks on ta suuteline – elada haledat ebahügieenilist intiimelu ja palvetada, et ahvirõugetesse ei jääks.“

Kaua te veel näitate meie lastele oma p…et? Teadke, et maainimene võidab niikuinii. Juba sellepärast, et elab tervislikku elu, ei saa ega levita homodele omaseid jubedaid haigusi, sünnitab terveid lapsi, sel ajal kui ennast ja teineteist sandistavad lillad lühendavad oma iga ja ei saa järglasi, keda oleksid samasugusteks piinanud.

See on looduslik valik ja ükski eurokomisjon seda muuta ei saa. Surete välja nagu iguaanodonid, ja kogu lugu.

Ivan Makarov