Kas mõni teadlane on valmis stalinlikku ideoloogilist tellimust endale võtma?

Eesti,
- Updated
©Erki Evestus
On selge, keda Reformierakonna vaenukõneseadus toetama hakkab.

Kui liberaalses maailmas käib jutt “vihakõnest”, siis võib alati kindel olla, et valmistutakse repressioonideks, sulgemaks suu neil, kes ei ole päri “liberaalsete väärtustega”.

BNS vahendab: “Võrdsete võimaluste volinik koos sotsiaalministeeriumiga kuulutas välja uuringuprojekti konkursi vihakõne analüüsimiseks ning vihakõne vähendamiseks, mille tähtaeg on pühapäeval.

Konkursiga otsitakse teadlasi, kes hakkavad analüüsima vihakõne ja sellega seotud mõistete õiguslikku ja kultuurilist tähendust ja kasutust Eestis, edastas võrdsete võimaluste voliniku kantselei.”

See konkurss on nii läbinähtav kui veel saab, eriti kui vaadata tellijaid – see teadlane, kes töö vastu võtab, hakkab täitma ideoloogilist tellimust, kus tuleb vihakõne termin sättida selliseks, et seda saab kasutada “rassistide, homofoobide ja naitsionalistide” vastu.  On ju sotsiaalministeerium ja võrdsusvoliniku kõik senised kampaaniad olnud täpselt sellele lainele suunatud.

Laias laastus hakatakse nii suukorvistama konservatiivse maailmavaatega inimesi, kes on massimigratsiooni, LGBT-agenda, kliimahüsteeria ja muu taolise vastu. Otsitaksegi inimesi, kes selle ära vormistaks.

Uued Uudised ei kahtlegi, et sellised inimesed leitakse – on ju ülikoolid selliseid ideoloogiliselt laetud pseudoteadlasi täis, nagu näiteks Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk. Nende inimeste nimed tuleb avalikustada, et rahvas teaks, kes stalinlikke seadusi välja töötama hakkavad ja repressioonide eest vastutavaks saavad.

Liberaalses maailmas õitsevad pseudoteadused, mis väidavad, et rass ja sugu olevat pelgalt sotsiaalsed konstruktsioonid meie peades.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused