Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kas politsei teeb lolli rassisminalja? Või taas üks Stroomi-lugu?

-
29.03.2019
Kahju, et Tartu politsei peab tegelema vasakpoolsete ettesöödetud libaloo uurimisega.
© Aldo Luud/Õhtuleht

Sotsiaalmeedias tekitab nõutust, nalja ja nördimust video, millel kujutatult ei suuda keegi ei mustanahalist ega kuritegu leida.

Mitmetes ajalehtedes ilmunud lugudes palub politsei abi, et teha kindlaks mehe isik, keda seni kogutud tõenditele tuginedes on alust kahtlustada 25. märtsil Tartu südalinnas mustanahalise mehe tõukamises.

Kommentaarides valitseb meeleolu a la “Mina vaatasin ja vaatasin mitu korda… ei näinud mina ei mustanahalist ega mingit tõukamist… mis see on mingi nali või?”

Küsitakse ka nii: “Kas kriminaalseadusesse on oodata uut paragrahvi “mustanahalise tõukamine” – järgneb avalik ihunuhtlus ja meedia häbipostis olemine?” ja “Nüüd kõik kiiresti vabandama, liberaalid auu! Ja kuhu jääb avalik hukkamõist, Mikser, Köörsti, Nestor, kus te olete?”

Tõepoolest, kogu videost ei näe ei ühtki mustanahalist (vähemalt pole see eristatav) ega ka tõukamist. Ja mis ajast on tõukamine kriminaalkuritegu, mida peab kõrgel tasemel uurima?

Kogu lugu meenutab taas üht karolahindriksilikku mulli, kuid hoiatus selle taga on karm: nüüd hakatakse rassismi lavastama, et selle alusel repressioone nõuda ja alustada.

Vaata video SIIT