Kas sotsid hauvad midagi? Teated Nõmme Rahu kogudusest

Eesti,
©Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia
Kus on sotsid, seal on ka jamad. Vakra ja Ossinovski.

Sotsid on provokatsioonidele maiad nagu hiired juustu peale ja seetõttu avaldavad Uued Uudised tänase tähelepaneku ühelt aastapäevaürituselt, millest andis teada sealviibinud inimene.

“Eesti Vabariigi aastapäeva jutlusel Nõmme Rahu koguduses, mida pidas Toivo Treiblut (kes juba Postimehe hambusse on varasemalt jäänud), oli tagaridades järjekordselt kohal sotsiaaldemokraat Rainer Vakra, kes filmis üles kogu jutluse. Loomulikult ei saa mina ega olukorda pealt näinud inimesed seda tõestada, kuid on tõenäoline, et Vakra leiab sealt taaskord “vihaõhutamist” ja “hirmutamist”, mille peagi meediasse paiskab,” kirjutab vihje saatnud inimene.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pole muidugi teada, kas Vakra teeb seda järelvalvet marksistlikust õelusest või tahab ennast seltsimeeste silmis rehabiliteerida (või mõlemat koos), aga tema tegevus head ei tõota.

Abiõpetaja  Toivo Treiblut pidas jõulude ajal Nõmme koguduses jutluse, mis ajas globalistlik-ateistliku peavoolumeedia ja “sallivuslased” marru, sest ta rääkis tõtt Euroopas toimuvast ja hoiatas Eestit selle eest. Tema tollane jutlus kõlas alljärgnevalt.

“Jõulud on jälle kätte tulnud, aga sel aastal siiski pisut teisti, kui varemalt. Raekoja platsi Jõuluturul patrullivad  automaatrelvadega politseinikud. Saksamaal tähistati sel aastal avalikult Karl Marxi 200. sünniaastapäeva, kellele püstitati ka ausammas. Uusmarksistid nimetavad jõulupühi ümber talvepühadeks, eemaldavad avalikest kohtadest järk-järgult kristlikke sümboleid ja kutsuvad siia laamendavaid võõraid, kes meie Jõuludest pehmelt öeldes lugu ei pea. See kõik tekitab kõhedust kui veel mitte järgmiste, siis ülejärgmiste Jõulude ja kogu olemise ees.

Üks võõras võim on meile tuttav lähiminevikust. Kole küll öelda, aga see on päästnud meid olukorrast, milles Lääne-Euroopa täna on. Ka meie lastele on tunduvalt turvalisem sõbralik ja vana hea tuttav pika valge habemega Jõulutaat, kui (pika) musta habeme ja vilavate silmadega võõras, kelle käitumine on ettearvamatu.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused