Katrina Indiana õhutab Eestis rassivaenu väitega, et rassismi valgete vastu ei saa olla

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Kui see ilme musta näo pole agressioon ja viha, siis mis see on? Ja räägitakse, et valgete vastast rassismi pole…

Eestis vasakliberaalid on võtnud selge suuna ühiskonna lõhestatuse süvendamisele, importides siia võõraid probleeme ja õhutades sellega viha eri rassidest inimeste vahel.

Alari Kivisaare vastu petitsiooni alustanud Black Lives Matter eestikeelse (?) kogukonna mõtteid jagav Katrina Indiana ei usu, et rassism valgenahaliste vastu on võimalik.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas pole võimalik öelda “Valge rämps” ja sundida valget naist saabast suudlema, nagu seda võib näha ühes sotsiaalmeedias levivas videos? Kas pole võimalik tappa valgeid farmereid Lõuna-Aafrikas Vabariigis?

Kommenteerib Varro Vooglaid: “Või et rassism valgete vastu pole võimalik? Kuidas siis nimetada näiteks seda, kui kellelegi tungitakse tänaval kallale ja ta pekstakse läbi – nagu USAs on praegu palju kordi juhtunud – pelgalt selle pärast, et tal on hele nahavärv? Või seda, kui inimesi sunnitakse ajalooliste sündmuste pärast ennast alandavalt vabandust paluma mitte isikliku süü, vaid üksnes oma nahavärvi tõttu? Muidugi on see pesuehtne rassism.”

Rassismi mõiste ütleb, et  see on vahet tegemine rassilisel alusel. Kuidas on võimalik, et kui must teeb mingis küsimuses selge pahatahtliku vahe enda ja valge vahel, siis pole ta rassist? Mis ajast on mustanahalised priviligeeritud rass, et nende kuriteod pole mingitel ajaloolistel põhjustel enam kuriteod?

Järsku pole siis ka valge tapmine musta poolt üldse tapmine? Et tal on nii õigus mingit ajaloolist ebaõiglust tasakaalustada?

Võib vaid ühte öelda – kui Eestis tekib tõsine ja konfliktne rassism, siis on selles süüdi otseselt inimene nimega Katrina Indiana, kes ässitab vastuoluliste avaldustega erinevaid inimesi üksteise vastu.

Üks on juba hetkel kindel – temasugused inimesed viivad selleni, et Black Lives Matter mõiste saabki vaenuõhutuse ja vägivalla sümboliks. Kuigi see juba ongi. Black Lies Matter.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused