Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kaunis rahvusmeelne Eesti naine! Toeta Tõelist Eesti Meest Martin Helmet teel tiitlile Mister Toompea 2018!

-
24.05.2018
Martin Helme.
© UU

Meelelahutusportaal Elu24 on välja kuulutanud humoorika meheliku iludusvõistluse “Mister Toompea 2018”, milles lööb kaasa ka EKRE üks liidreid Martin Helme.

“Projekti eesmärk on muu hulgas seista poliitikute terve elustiili eest ja luua valimistel osalevatele inimestele võimalusi end parimast küljest näidata. Elu24 lubab iluduskuninga tiitlit kasutada nii kohalikel kui ka riigikogu valimistel,” selgitab Elu24 ürituse tausta.

Kõigil kaunitel rahvusmeelsetel Eesti naistel on nüüd võimalus anda oma hääl tõelisele Eesti mehele Martin Helmele, kelle kohta kirjutab Elu24 poolt koostatud iseloomustus:  “Hei, olen 42-aastane ja tulen Tallinnast. Töötan riigikogus ja pean ennast parempoolseks konservatiivseks rahvuslaseks. Mul ei ole põhimõtteliselt midagi lesbide ja geide, mustanahaliste, kohtusüsteemi, kurjategijate, immigrantide ja tulnukate vastu, aga ma ei taha neid Eestisse. Tahan, et Eesti oleks valge riik, kus on ilusad talved.
Valimiste ajal on kindlasti üks põnevamaid väljakutseid talendivoor. Kuna mul puudub ettekujutus, milline on see üritus ja milline on üks õige mister, siis ega ma ei oska muud teha, kui olla lihtsalt nii, nagu olen.”

“Elu24 kuulutab välja iluduskonkursi Mister Toompea 2018, et riigikogus ja valitsuses midagi ei närbuks. Kandidaadid oli kõik väga tublid ja on mõistetav, et žüriil oli neid raske pingeritta järjestada. Poistel oli piisavalt aega olukorraga kohaneda ja etüüde harjutada. Eks see ajas nad veidi ülemeelikuks ja liiga enesekindlaks,” kirjutavad korraldajad. “Aga pärast talendivooru tihedat rebimist on finalistid teie ees. Aita välja selgitada see kõige kaunim mees Toompeal!”

“Mister Toompea 2018” kandidaatideks on peale Martin Helme ka Jevgeni Ossinovski, Tanel Talve, Tarmo Kruusimäe aka Kojamees, Valdo Randpere, Taavi Rõivas, Erik-Niiles Kross, Kalle Palling, Toomas Tõniste ja Sven Mikser.

Hetkel on Martin kõrgeimall positsioonil, kuid nagu ikka, võib tulemus iga hetk ka muutuda. Tõelistel Eesti naistel on võimalus viia ta oma häältega Mister Toompea staatusesse. Hääletada saab SIIN

PS Martin soovitab kogu üritusse suhtuda huumoriga, sest tegu on puhtalt Elu24 improvisatsiooniga, millega tema isiklikult kuidagi seotud pole. Aga toetust avaldada võib küll!