Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Keskerakonna sildistas natsideks endine sots Nikolajev

-
22.03.2019
© Hendrik Osula/Ekspress Meedia

Üks poliitilise võitluse äärmuslikumaid vahendeid on jätkuvalt sodimine ja selles on jällegi sotside kätt märgata.

Pühapäeval maalis tundmatu sodija Keskerakonna büroo akendele haakristid ja kirjutas sinna sõimuväljendeid. Politsei suutis kaamerajäädvustuste kaudu mehe tabada ja selgus, et tegemist aastatel 2011-2017 sotsiaaldemokraatide ridadesse kuulunud Maksim Nikolajeviga, kes on sotside ridades kahel korral kohalikel valimistel kandideerinud.

“Sotside ridades olles vastandus ta ka sotside endiga. Nüüd parteituna on mees silma paistnud mitmel meeleavaldusel osalemisega. Tema tabamise hetkel linnavolikogu ees oli mees samuti meelt avaldamas,” kirjutab Delfi.

Üks sotsidest ähvardas mõne aja eest tappa EKRE poliitikut Jaak Madisoni. Kõige tuntuimaks ähvardajaks on muidugi sotsi-taustaga Kuklalasu-Tarand, kes ise suurejoonelise provokatsiooni korraldas, kuid üldsuse silmis ikkagi intrigandiks jäi – seda näitas ka tema kõhn valimistulemus.

On veel teadmata, kes kirjutas ühe EKRE naispoliitiku valimisplakatile “Nazi” ja sodis reklaami, kuid seegi haiseb vägagi sotsilikult.

EKRE poliitikud ja toetajad pole seevastu seganud teiste poliitiliste jõudude üritusi ega tõstnud kätt nende reklaamide vastu – see on täielikult vasakpoolsete rida.