Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kohus mõistis vägistamises süüdi juba teise mustanahalise Tallinna taksojuhi

-
16.06.2021
Kohus
© Scanpix

Äsja mõistis kohus vägistamises süüdi juba teise Tallinna mustanahalise taksojuhi. 

Harju maakohus kuulutas äsja kohtuotsuse, millega karistas Tallinnas äpitaksojuhina tegutsenud Muhammad Ibrahim Uthmani koolitüdruku vägistamise eest nelja aastase reaalse vangistusega. Samuti tuleb Uthmanil tasuda riigituludesse 9789 eurot, kirjutab Eesti Ekspress.

Põgenikustaatuses sudaanlase võimalikku Eestist välja saatmist kohus veel ei otsustanud. Väljasaatmist arutatakse uuesti mehe vanglast vabanemisel.

Kuritegu toimus Tallinnas mullu juulis. Uthman võttis oma takso peale täisealise eestlannast keskkooliõpilase, kes viibis öösel oma kodumaja ees. Taksojuht viis neiu enda koju Mustamäele ja vägistas seal. Ta tegi tüdrukust oma voodis ka pilte. Vägistamisele eelnevalt oli neiu süütu.

Tänavu aprilli lõpus jõustus kohtuotsus, millega Tallinnas taksojuhina tegutsenud egiptlane ­Eldesouky (43) mõisteti süüdi naisreisija vägistamises.

Kohtuotsuse kohaselt vägistas taksojuht 2019. aasta suveööl Tallinna linnahalli taga purjus naisreisija. Mehe sõnul ta Eestis elavat välismaalannat oraalselt ei vägistanud, vaid hoopis onaneeris. Eldesouky nimetas kohtuprotsessi reisija kättemaksuks – naine tahtnud seksida, aga tema keeldunud. Kohus seda ei uskunud ja karistas meest kolmeaastase tingimisi vangistusega, millest kolm kuud tuli tal ära kanda.