Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kiiresti ainult reformarid sünnivad

-
17.02.2022
Piltmõistatus: mis asi on Michali selja taga!??

Peavoolumeedia läks lausa umbe, nagu amortiseerunud kanalisatsioon, seoses Varro Vooglaidi poolt jutusaates väljendatud mõttega.

Rõõm oli nii kiireloomuline, et reformierakondlane Kristen Michal lalises lausa Delfi pealkirjas, et tolereeritakse „okuptasiooni“.

Ma ei tea, mis asi on „okuptasioon“, aga võiksin tuletada härra Michalile meelde rahvatarkust, et kiiresti ainult kassid sünnivad. No et „поспешишь – людей насмешишь“. Kui on kange tahtmine oma oponendile kiiresti ära panna, siis võiks ju kontrollida lapsikult rõõmsat teksti näpukate ja muude vigade asjus. Muidu võib juhtuda midagi väga piinlikku, eriti Delfi jaoks, kus kirjavead on juba lausa pealkirjade omapära.

Ausalt öeldes ei tea, miks härra Michal selle vene teema peale nii leili läks. Alles see oligi, kui tema reformierakonna kolme Riigikogu saadiku Ants Laaneotsa, Urmas Kruuse ja Jüri Jaansoni ametlik muudatusettepanek, mille järgi võiks hääletusele panna küsimuse, kas Eestis oleks parem elada, kui Eesti vabariik kuuluks Venemaa koosseisu, küttis Eestis kirgi.

Nii et Michali ettepanek kapist välja tulla puudutab kõigepealt neid kolme. Tekkib ainult üks küsimus – mida Laaneots, Kruuse ja Jaanson seal kolmekesi pimedas kapis nii kaua tegid.

Ivan Makarov