Kiiruga kokkuklopsitud parandusettepanekud on ohtlikud, absurdsed ja vigased

Eesti,
- Updated
Muudatusettepanekud, mis näitasid Riigikogu mandumist. Pilt on illustratiivne.

Kõiki Reformierakonna poolt parandusettepanekuna esitatud julgeolekut kahjustavaid, perversseid, inimõigusi piiravaid, lapsi ahistavaid ja lihtsalt ajuvabasid küsimusi pole erakonna esimees Kaja Kallas enda sõnul näinudki, sest saadikud olevat „oma mandaadis vabad ja tema ei kontrolli kõike, mida keegi teeb“.

Kaja Kallase sõnul antigi igale Reformierakonna fraktsiooni liikmele ülesanne panna kokku teatud arv küsimusi, millele peab saama vastata „Ei“.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Meie saadikutel oli ülesanne mõelda küsimusi, mida saaks inimestelt rahvahääletusel riigielu küsimusena küsida tingimusel, et neile saaks vastata “Ei”. Me oleme kokku leppinud, et me teeme kindlasti “Ei”-kampaaniat, ja juhuks, kui koalitsioon hääletab mõne meie ettepaneku sisse, siis saaks sellele kindlasti eitava vastuse,” seletas Reformierakonna fraktsiooni juht Kaja Kallas meediale.

Nagu näha, tehti seda kõike kiirustades ja lohakalt ning ilmselt oli kaasatud teisigi oravaid, kes parlamenti ei kuulu, sest isegi nende kohta on seal liiga palju lollust ja vigu (sealhulgas kirjavigu).

Huvitav näiteks, millele mõtles Jürgen Ligi, kui ta esitas ettepaneku küsimusega „Kas elus naine peab saama olla abielus?“ Kaja Kallas ise aga tegi ettepaneku muu hulgas “Kas lastetoetused tuleks kaotada?”.

Arutledes selle üle, kas igale Reformierakonna küsimusele peab saama vastuseks „Ei“, leidis Delfi faktikontroll, et „nii ja naa“. Midagi uut – nii ja naa fakt?!

Kaja Kallas aga lubas vaatamata enneolematule fopaale, et nende „Ei“-kampaania alles läheb lahti. Eks neid pelutab teadmine, et 64 protsenti inimestest hääletaks selle poolt, et abielu peaks jääma Eestis mehe ja naise liiduks, Nii selgus Ühiskonnauuringute instituudi tellimusel 29. detsembrist kuni 4. jaanuarini korraldatud küsitlusest.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused