Kirgiis tõestas, et Eestis saab illegaalina elada – ainult vahele jääda ei tohi

Eesti,
©Uued Uudised
Kes teab, palju üle piiri tulnud elab Eestis, ilma et me seda teaks?

Värske uudis politsei töömailt kergitab üles küsimuse: miks ja kuidas on võimalik Eestis illegaalina elada?

BNS kirjutab: Politsei viis läbi illegaalimenetluse ja saatis riigist välja kolm välismaalast, lisaks koostati veel kahele välismaalasele ettekirjutus Eestist lahkumiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Põhja prefektuur viis läbi illegaalimenetluse 1995. aastal sündinud Kirgiisi kodanikust mehe suhtes. Mehe viisa oli kehtetuks tunnistatud ning ta viibis 224 päeva Eestis ilma seadusliku aluseta. Mehele määrati kuueks kuuks sissesõidukeeld.

Kirgiis elas Eesti 224 päeva seadusliku aluseta. Kelle juures ja ülalpidamisel? Või sai ta siiski kuskil Boltis-Woltis töötada? Kui mehe viisa oli kehtetuks tunnistatud, siis kas riik tema reaalset lahkumist ei kontrollinud?

See üks kirgiis mõjub hoiatusena – me ei tea, kui palju elab praegu Eestis illegaale. Järsku on ka Tallinnas ringi kondavate aafriklaste seas omajagu neid, kes ei tohiks siin olla.

Ja kirgiisist illegaal saab poole aasta pärast uuesti Eestisse tulla.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused