Kirkorovi kontserdi korraldaja liitus paari kuu eest Keskerakonnaga

Eesti,
©UU
Keskerakond

Putini agressiooni heaks kiitva Kirkorovi kontserte keelustatakse üle maailma, Eestis aga ei saa valitsuskoalitsioon sellega hakkama.

Kirkorovi Tallinna kontserdi keelamise petitsiooni autorid avastasid tänu kogukonnaliikme vihjele, et üritust korraldava Artmusic Kontserdiagentuuri juhatuse liige Zoja Goor astus 21. veebruaril Keskerakonda, vahendab BNS.

“Tallinna abilinnapea, samasse erakonda kuuluv Vadim Belobrovtsev lausus veel reedel Postimehele, et kontserdi keelustamine on keeruline, sest Tondiraba jäähalli rendilepingust taganemine eeldab kompensatsiooni maksmist korraldajale,” märkis Kirkorovi kontserdi keelustamise petitsiooni algataja Anne-May Nagel.

Ta lisas, et olukord on mitte ainult korruptsioonihõnguline, vaid ka nördima panev, kuna tegevus toimub Ukraina sõja ajal.

Leedu keelas juba mullu jaanuaris Vene poplauljal ja produtsendil Filipp Kirkorovil viieks aastaks riiki sisenemise.

Sotsiaalmeedias on algatatud petitsioon Tallinna linnavalitsusele Kirkorovi kontserdi keelamiseks, aga see on saanud vaid 677 allkirja laupäevaõhtuse seisuga.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused