Klassiga kinno… ei klassiga homoajupessu – “Kapist välja” Sõpruse kinos

Eesti,
- Updated
©Rauno Volmar/Ekspress Meedia
Stalinlik arhitektuur ja homoseksuaalne sisu – kino Sõprus.

Kino Sõprus reklaamib oma kodulehel koolidele filmi “Kapist” välja”, kust selgub, et tegu on täieliku homopropaganda üritusega.

Nimelt teatatakse, et eriprogrammi “Klassiga kinno” seekordseid seansse juhatab sisse Eesti LGBT Ühingu kogukonnaspetsialist ja juhatuse liige Kristiina Raud. “Õpetajatele valmistame taas ette õppematerjalid, mis aitavad filmi analüüsida,” teatab Sõpruse kino koduleht.

Pilet õpilastele 3 eurot, õpetajatele on kinokülastus tasuta. “Eriti groteskne on, et iga õpilane peab ka pileti ostma, nagu neil MTÜ-del raha vähe oleks, et selliseid üritusi rahastada,” kirjutas üks lapsevanem Uutele Uudistele, lisades, et tema tütre koolis on “puudumine rangelt mittesoovitatav”!

Propagandat kirjeldatakse nii: “Film on avameelne montaaž paljudest videotest, mida noored geid, bid, lesbid ja transsoolised on internetti postitanud, ning laseb meil kogeda otsustavat „kapist välja tulemise“ hetke, mis muudab lõplikult nii nende intiimset kui ka sotsiaalset elu. Dokumentaalfilm sobib eelkõige põhikooli lõpuklassidele ning gümnaasiumiastme õpilastele.”

Kogu see lugu haiseb kõvasti – koolides ei tule keeldumine kinnominekust vist eriti kõne alla; õpetajaid valmistatakse ette homopropagandat koolis jätkama, neile on seetõttu film tasuta ja antakse isegi materjalid kaasa; enne filmivaatamist esineb LGBT propagandist. Täiesti selgelt on tegu minister Mailis Repsi korraldatava geiagenda pealetungiga koolides.

EKRE nõuab sellise räigelt pealesunnitava homopropaganda viivitamatut lõpetamist koolides. Sellisel kujul on “Klassiga kinno” näol tegemist ideoloogilise projektiga, kus nii lastelt kui lapsevanematelt võetakse õigus homoseksualismi pealesurumisest keelduda. Ebanormaalsed suunitlused ei ole midagi sellist, millega noored ilmtingimata kursis peavad olema!

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused