Kodanikualgatus “Maksud paika” juhib järjekordse aktsiooniga tähelepanu vajadusele aktsiisid alla lasta

Rubriik Eesti On
©Urmas Espenberg
Hetk kodanikualgatuse “Maksud paika” eelmiselt aktsioonilt 17. oktoobril Toompeal.

Ühiskondlik algatus “Maksud paika”, kes mäletatavasti korraldas Ülemaailmsel Vaesuse Likvideerimise päeval 17. oktoobril avaliku koosoleku Toompeal, kavandab nüüd järgmist aktsiooni.

Facebooki grupp “Maksud paika” korraldab 17. novembril Eesti 30. Taassünnipäeva puhul Eesti 100 raames suure protestiautomatka “Eesti maksud paika nüüd ja kohe!” “Taotleme oma sõiduga, mis suundub ka üle Toompea, aktsiiside kohest langetamist,” selgitab korraldaja Raul Renter, kelle sõnul on nad tänavu selliseid protestiaktsioone enamgi korraldanud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ühissõidu päevakava järgi kogunetakse 17. novembril kell 11 Ääsmäelt 2 kilomeetrit Tallinna suunas, enne Maidla jõge. Kell 12.00  on start Tallinna suunas üle Toompea sõitmisega ja kell 13.30 finiš Tallinnas ühe hulgilao ees, kus palju sooduskaupu ja kõigil ostlemise võimalus. “Paneme autodele Eesti lipud, kleepsud saadaval ka kohapeal,” annavad korraldajad teada.

„Ärge olge leiged, olge kuumad või külmad, olge poolt või vastu, olge rõõmsad või kurvad, aga ärge olge keskel ja ükskõiksed,“ kommenteerib Raul Renter. Grupi FB lehel on aktsioonis “Eesti Maksud Paika Nüüd ja Kohe! Alustame ja kohtume Ääsmäel!” ennast kirja pannud 81 osalejat ja 152 huvitunut.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused