Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

“Kõigi Eesti” tühjade südamete tagant paistavad rahvusriikide vaenaja George Sorose kõrvad

-
17.09.2019
Kõigi Eesti tühjadele südametele: lammutame üheskoos rahvusriigid. Armastusega George Soroselt.
© AFP/Scanpix

Sellised ideoloogilised ühendused nagu “Kõigi Eesti” ja “Jah vabadusele, ei valedele” armastavad rääkida endast kui kodanikuühendustest, kuid tegelikult toovad nad Eestisse võõrideoloogiaid.

“Kõigi Eesti” FB-leht kirjutab hiljutisest “Kõigi Eesti”, Startup Leaders Clubi ja Avatud Eesti Fondi eestvõtmisel toimunud demokraatihäkatonist Democracyhack ning selle tulemuste kajastamisest AEF-i raadiominutites.

Kõnekäänd ütleb, et “Ütle mulle, kes on su sõbrad…” ja kui tühjade südamete sõbraks ja võitluskaaslaseks on Avatud Eesti Fond, mis on osa globalistist rahvusriikide vaenaja George Sorose ideoloogiaimpeeriumist, siis on näha, kelle rahade poole “tühjad südamed” pürgivad. Eesmärk on ju üks – muuta rahvusriigid kogu maailma ühisomandiks.

Eestis on selgelt näha, kuidas kõikvõimalikud ideoloogilised ühendused alates LGBT-st ja inimõiguste keskusest kui nn “kodanikuühendusteni” a la “Kõigi Eesti” ja “Jah vabadusele, ei valedele” ühendavad suuresti ühte seltskonda, kes üritab näidata, nagu oleks neil suur kandepind. Hirvepargi üritus näitas paraku vastupidist.

Küll aga võib kindel olla, et kõik nad ripuvad ühe ideoloogilise (ja materiaalse) nisa küljes, mille omanik on “maailmaparandaja” Soros.

UU