“Kõigi Eesti” tühjade südamete tagant paistavad rahvusriikide vaenaja George Sorose kõrvad

Eesti,
©AFP/Scanpix
Kõigi Eesti tühjadele südametele: lammutame üheskoos rahvusriigid. Armastusega George Soroselt.

Sellised ideoloogilised ühendused nagu “Kõigi Eesti” ja “Jah vabadusele, ei valedele” armastavad rääkida endast kui kodanikuühendustest, kuid tegelikult toovad nad Eestisse võõrideoloogiaid.

“Kõigi Eesti” FB-leht kirjutab hiljutisest “Kõigi Eesti”, Startup Leaders Clubi ja Avatud Eesti Fondi eestvõtmisel toimunud demokraatihäkatonist Democracyhack ning selle tulemuste kajastamisest AEF-i raadiominutites.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kõnekäänd ütleb, et “Ütle mulle, kes on su sõbrad…” ja kui tühjade südamete sõbraks ja võitluskaaslaseks on Avatud Eesti Fond, mis on osa globalistist rahvusriikide vaenaja George Sorose ideoloogiaimpeeriumist, siis on näha, kelle rahade poole “tühjad südamed” pürgivad. Eesmärk on ju üks – muuta rahvusriigid kogu maailma ühisomandiks.

Eestis on selgelt näha, kuidas kõikvõimalikud ideoloogilised ühendused alates LGBT-st ja inimõiguste keskusest kui nn “kodanikuühendusteni” a la “Kõigi Eesti” ja “Jah vabadusele, ei valedele” ühendavad suuresti ühte seltskonda, kes üritab näidata, nagu oleks neil suur kandepind. Hirvepargi üritus näitas paraku vastupidist.

Küll aga võib kindel olla, et kõik nad ripuvad ühe ideoloogilise (ja materiaalse) nisa küljes, mille omanik on “maailmaparandaja” Soros.

UU

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused