Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kõik inimõigusteks – migratsioonist ja seksuaalsetest fantaasiatest ninanokkimiseni!

-
07.04.2019
Lääne liberaalses ühiskonnas võite nõuda kõike, mida süda ihaldab, ja kõik pretensioonid rahuldatakse!
© ZUMAPRESS.com

Eesti Inimõiguste Keskus väidab, et tema kaitsvat Eestis inimõigusi – ainult et ta ei kaitse mitte kunagi eestlaste kui rahvuse omi ja mitte esmatähtsaid, vaid pseudoõigusi.

Pole kuulnud, et Käsper & Co räägiks eestlaste õigusest olla omal maal peremees, eesti keele kaitsest, eestlaste turvalisusest muutuvas maailmas. Küll aga kaitsevad nad igasuguste pretensioonikate vähemuste õigusi oma ihade järele.

Veganlus või geide õigus abielluda ja lapsendada ei ole inimõigused. Alustaks siiski õigusega elada, omada peavarju, saada kõht täis ja nautida turvalisust. Perverssused pole inimõigused.

Siinkohal oleks paslik tuua mängu uus pretensioonikas inimõigus – õigus avalikult nina nokkida. Arvate, et see on lollus? Aga kui olete ehtne vasakliberaal ja selle jõuliselt ette võtate, võite varsti avalikult trammis tatti vitsutada!

Esimene asi – teaduslik põhjendus ja vundament on olemas: 27. aprillil 2017 ilmus Postimehe naisteportaalis lugu: “Ära keela lapsel tatikolle süüa!”, millest saab lugeda alljärgnevat.

“Independent kirjutab, et vastavalt värskele uuringule võib tatikollide nokkimine mitte ainult kahjutu olla, vaid me peaksime seda tegema ning julgustama ka oma lapsi kolle sööma. Tuleb välja, et kollid on tegelikult tervisele kasulikud ning eriti aitavad nad just kasvavat organismi.

Uuringu käigus leiti, et tatt sisaldab teatud valke, mis osalevad omakorda võitluses hambakaariese vastu. Teadlased on suisa jõudnud nii kaugele, et otsivad võimalusi sünteetilise lima tootmiseks, mida saaks siis närimiskummi või hambapastasse lisada.

Ja seegi pole veel kõik – uuring näib viitavat, et tatis leiduv lima aitab kaitsta hingamisteede infektsiooni ja maohaavandite vastu.

Austraalia kopsuspetsialist professor Friedrich Bischinger usub, et inimesed, kes nokivad oma nina, on tervemad, õnnelikumad ja tõenäoliselt paremini oma kehadega sina peal kui teised inimesed. «Ja selle ärasöömine, mis sa ninast välja tõmbad, on suurepärane viis immuunsüsteemi tugevdada. Meditsiiniliselt on see mõttekas ja see on täiesti loomulik asi, mida teha,» ütles Bischinger. Nimelt töötab nina omamoodi filtrina ning sinna kogunenud bakterid töötavad soolestikku jõudes tema sõnul “just nagu medikament”.”

Esimene takistus on seega ületatud – nagu homoseksualismi puhul, on ka tatikollide söömisel “teaduslik” alus olemas. Edasi tuleb käituda nagu marufeministid, elgeebeeteelased või sotsid – nõuda kõigist üle sõites ninanokkimise tunnustamist inimõigusena!

Mis sellest, et inimestele pole ajalooliselt ninanokkimine kunagine meeldinud ja seda ei peeta heaks tooniks – ju siis on tegu mahajäämuse, harimatuse ja sotsiaalse konstruktsiooniga nende peades. Tänapäeval on see uus normaalsus ja kõik!

Kui keegi teid ühistranspordis avaliku ninanokkimise eest sarjama hakkab, nimetage ta sallimatuks, ebatolerantseks ja mis eriti tähtis – rassistiks, hoolimata sellest, et rassidega mingit pistmist pole. Võib ka natsiks nimetada, kes kõik ninanokkijad ahju ajaks!

Kui keegi vastu ei pea ja käsitsi kallale tuleb, on see ninanokkija tipphetk – ründaja saab tema inimõiguste rikkumise ja vägivallatsemise eest kohtusse kaevata. Kui lihtsalt sõimatakse, siis tuleb ikkagi protesteerijad kohtusse kaevata, sest nad tekitasid tatisööjale hingelise trauma, mis võttis temalt usu ühiskonna sallivusse ja demokraatia toimimisse.

Isegi kui keegi tatisööjast välja ei tee ja kõik pea kõrvale pööravad, võib neid süüdistada mikroagressiivsuses ehk ninanokkija varjatud, kuid teadlikus halvustamises – need inimesed pidanuks koos temaga rõõmustama, et inimene on leidnud oma tõelise olemuse.

Kõlab jaburalt? Jah, sest jabur see ongi! Ainult et kogu see lugu näitab reaalsust – nii sõditakse välja vähemuse õigused ja hea pärituule korral muudetakse vastik harjumus või hälve inimõiguseks. Selliste asjadega inimõiguslased tänapäeval just tegelevadki!

Ehk jääksime ikkagi inimesteks ega muudaks ühiskonda Soodomaks ja Gomorraks?