Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

“Kolumnist” Joosep Tiks tituleerib sajad tuhanded eestlased homoseksualistideks

-
05.08.2018
Soodoma ei ole Eestis oodatud!
© Liis Treimann/Postimees

EKRE liikme Mart Saarso vihased sõnad üle mõistuse kasvanud LGBT kohta leidsid Delfis veel ühe targutaja tähelepanu ja selleks on keegi ennast kolumnistiks pidav Joosep Tiks.

Teadupärast ütles Mart Saarso samuti Delfi vahendusel järgmist: “Kõik need perverdid, kes mahuvad lühendi “LGBT” alla, tuleb arvele võtta, kui 100% vaimsed invaliidid.”

Tiksi kolumn Delfis algab selge idiootsusega:  “EKRE liige Mart Saarso tahab kümneid, kui mitte sadu tuhandeid eestlasi tituleerida vaimseks invaliidiks, võtta neilt valimisõigust ja panna nad kui eestlased Siberis sunnitööd rügama.”

Tiks tahab väita, et Eestis on kümneid ja koguni sadu tuhandeid geisid? Erinevad hinnangud ütlevad erinevaid arve, kuid keskmiselt arvatakse geisid olevat viis protsenti rahvastikust. Kuna jutt on eestlastest, keda meil on umbes miljon, siis parema tahtmise juures saaks neid 50 000, kuid arvatavasti on seegi arv kümnekordselt üle pingutatud.

Kui palju geid üldse Eestis pildis on? LGBT Eesti kodulehelt liikmete arvu ei leia, homoparaadidel käib või seda toetab arvukalt ka multikultuurseid heterosid, nagu Rõivas, Tsahkna, Mikser, Ossinovski ja teised, seega nende üldarvust aru ei saa. Igal juhul pole mingit tõde Tiksi “sadadetes tuhandetes”, pigem on neid tuhatkond aktivisti, kelle seas on ka heterod.

“Mart Saarso on ennekõike inimene, kellel on õigus väljendada oma seisukohti ja kohustus vastutatada oma väljaütlemiste eest,” on kirjutise autori andmetel öelnud Saaremaa vallavolikogu reformierakondlasest esimees Tiiu Aro. Täiesti mõistlik seisukoht, kuid Joosep Tiksile on sellest vähe, ta leiab, et “täitsa teisest parteist” arsti kommentaar võiks olla kõnekam. Ehk siis nõuab vasakliberaalist “kolumnist”, et kõik ühineksid tema nõiajahiga – väitest, et igaüks peab oma sõnade eest vastutama, inkvisiitorile ei piisa.

Ja lõpuks toob Tiks mängu ikka “vana hea” natsismisüüdistuse, mille kohta on isegi analüütikud öelnud – natsismi kasutatakse vasakliberaalses maailmas sedavõrd paljude neile ebameeldivate nähtuste taustasõnana, et see on kogu mõiste devalveerinud ja see, kes natsismi mõiste mistahes vormis välja toob, muutub väitluses automaatselt kaotajaks, sest muud ei tundu tema arsenalis olevat.