Konservatiivide peateema Arvamusfestivalil on globalismi ja rahvusluse paradigma 21. sajandi poliitikas

Eesti,
- Updated
margo-annika

12.-13. augustil Paides toimuval neljanda Arvamusfestivali teemade valik on väga mitmekesine. Mitukümmend organisatsiooni toovad tänavu festivali külaliste ette arutelud tehnoloogiast, majandusest, haridusest, tervisest, tööelust aga ka näiteks ühiskondlikust innovatsioonist. Festivali lõpetab juba traditsiooniks saanud parlamendierakondade esimeeste debatt. Lisaks toimub festivali reedel ka presidendikandidaatide debatt.

Tänavune Arvamusfestival toob 40 arutelualal pea 230 arutelu, kusjuures rohkem rõhku pannakse osalejate kaasamisele aruteludesse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond osaleb festivalil juba mitmendat aastat. Seekordne läbiv peateema rahvuskonservatiivide jaoks on diskussioon 21.sajandi peamise poliitilise paradigma üle, milleks on igasuguse globalismi ja rahvusluse vahekorrad ning omavaheline võitlus.

BNS- UU

FOTO: Eelmise aasta erakondade esimeeste debatt

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused