“Kremli ööbik” Yana Toom kaebas Euroopa Komisjonile venelaste viisavabadust piiravate riikide peale

Eesti,
- Updated
©Internet
Yana Toomi lemmikloom.

Üha enam Eesti-vaenulikke ja Kremli-meelseid jutupunkte jutlustav Yana Toom kasutab ära iga võimaluse talle kodakondsuse andnud riiki laimata ja rünnata.

Euroopa parlamendi liige Yana Toom saatis Euroopa Komisjoni asepresidendile Josep Borrellile päringu milles leiab, et Eesti on koos kolme Euroopa Liidu riigiga rikkunud Schengeni piirieeskirju, kui kehtestas alates 19. septembrist Schengeni turismiviisaga Vene kodanikele sissesõidupiirangu, vahendab BNS.

„Euroopa Liidu liikmesriigina on Eesti kohustatud Euroopa õigusest kinni pidama niisama kui Belgia, Poola või Ungari,“ ütles Toom. “Seega ootan pikisilmi komisjoni vastust. Kui Euroopas hakkab kehtima reegel „ei tohi, aga kui tahetakse, siis saab“, mis õigusriigi põhimõtetest saame üldse rääkida?“ küsis ta.

Kui Venemaa sõidab tankidega maha suveräänse riigi piiripostid ja annekteerib tema alad, siis “saab küll”. Õigusriigi põhimõtteid ei maksa kohandada riigile, kes ise rahvusvahelisest õigusest kinni ei pea.

Eks Toom muretseb sellepärast, et venelased ei pääse enam Eestimaad koloniseerima.

Uued Uudised

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused