Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kui EKRE ei kurnaks praegu valitsusliitu, kurnab valitsusliit varsti kõiki!

08.11.2023
Reitingud
© Norstat

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond püsib Norstati küsitluse põhjal juba mitmendat nädalat populaarseima parteina esikohal, rahvuskonservatiivide nelja nädala keskmine toetus on 23,2 protsenti.

Kui parlamendivalimised toimuks täna ja oleksid ausad, saaks EKRE 26 kohaga esikoha, lisaks saaks moodustada valitsuse kahekesi koos Isamaaga, kes on tõusnud populaaarsuselt teisele kohale.

“Võrreldes kevadega on avalik arvamus väga oluliselt ümber kujunenud. Kui kevadiste (e-võltsingutega saavutatud) valimiste järel tuli võimule Eesti kõigi aegade kõige vasakpoolsem ja äärmusliberaalsem valitsus, siis pärast kõiki maksutõuse, homoseaduse vastuvõtmist, paljulapseliste perede peedistamist, Lehtme “slava ukrainit”, opositsiooni tasalülitamist, vihakõnet ja “starklogistikuid” tuleks võimule kõigi aegade kõige konservatiivsem ja rahvuslikum valitsus,” kommenteeris EKRE esimees Martin Helme, lisades, et on, mille nimel pingutada, et kutsuda esile erakorralised valimised. “Selleks me seda obstruktsiooni ju teemegi,” ütles Helme.

Reformierakonna toetus on langenud alla 20 protsendi, sotsid on 10 protsendi all ja Eesti 200 kompab viieprotsendilist valimiskünnist.

Kui EKRE ei kurnaks praegu valitsusliitu, kurnab valitsusliit teid!