Kui uskuda veerand Urmas Paeti jutust, oled poolega petta saanud

Eesti,
©Scanpix
Urmas Paet on ülimalt eurotruu intrigant.

Kuigi Eesti koalitsioonivalitsus töötab stabiilselt, jätkab Reformierakond koos presidendiga endiselt riigi kahjustatud maine juttu – ilmselt muud enam ründamiseks pole.

Euroorav Urmas Paet on ERR-ile öelnud, et Kadri Simsoni võimalusi uues Euroopa Komisjonis kahjustab EKRE kaasamine. Tegu on Eesti ühe eurotruuma saadiku soovunelmaga.

Paet ei räägi sellest, et kui keegi suhtubki välismaal Eestisse halvasti, siis ongi tegu Reformierakonna tekitatud mainekahjuga, sest just nemad karjuvad kogu maailmas “paremäärmuslusest”. Oravate emissar Airis Meier näiteks levitab EKRE-vastast laimu väliseesti kogukondades, RE-d ja sotse soosivad president Kaljulaid ja ekspresident Ilves annavad vaenuintervjuusid, Paetid-Rõivased mustavad Eesti igasuguste rahvusvahelistel üritustel jne.

Keskerakond on paduputinlase ja samas euroföderalisti Yana Toomiga kuulub Euroopa Parlamendi liberaalide fraktsiooni. Kadri Simson on selle erakonna üks neid liidreid, kes suhtus EKRE valitsusse kutsumisse negatiivselt. Vastasrind räägib, et Euroopas jälgitavat Eestis toimuvat pingsalt – siis peaks Simson just sobima, nagu sobis Poola opositsiooni esindaja Donald Tusk just seetõttu 2014. aastal Euroopa Ülemkogu eesistujaks.

EKRE ministrid väidavad, et nad ei kohta välismaal mingit pahatahtlikku suhtumist, vaid sõbralikku koostöötahet. Seega väidavad Uued Uudised täieliku vastutustundega – Urmas Paet valetab. Kui EKRE-vastasust kusagil kohtab, siis ilmselt neis ekstremistlikes liberite ringkondades, kus Paet liigub ja kus ta mürki juurde valab.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused