Külm dušš salliveestlastele: me pole teie ahvid!

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Abdul Turay: Pole vaja, et progressiivsed valged, kel kunagi politseiga probleeme pole olnud ja kes suure mustanahalisete kogukonnaga USAs ei ela, meie eest sõna võtaks. Pilt on illustratiivne.

Loodetavasti said Eesti sallivuslikud BLM-ACAB aktivistid kätte oma külma dušši, kui pikka aega siin elanud mustanahaline Abdul Turay teatas neile: “We are not your monkeys!”

“Me pole teie ahvid!” Just sellise vastuse said ürituse “Black Lives Matter” Tallinna vooru korraldajad. Ei tea, kuidas nad ise sellest aru saavad (ilmselt mitte), kuid põhimõte oli: ärge kohelge meid orangutanidena, keda on vaja džunglis kaitsta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Iga ilusa ja õilsa idee saab sama ilusasti põhja lasta, kui arendada see maksimalismini ja muuta iseenda paroodiaks. Enamik “sallivuslaste” üritusi ongi sellel tasemel. Juba sõna “salliv” osati tõeliseks paroodiaks muuta.

Mustanahaliste kaitsmine ongi viidud tasemele, kus tõelisest kodanikuõiguste kaitsmisest on saanud lömitav orjameelsus nende ees, keda arvatakse kaitset vajavat. Paraku aduvad ka paljud mustad juba, et valgete liberaalide enesealandamine võib küll nende eneseuhkust kõditada, kuid asju paremaks kuidagi ei tee.

Iga sallivuslane võiks panna ennast korraks neegri rolli ja mõelda, kas talle meeldiks Elina ja Kristeli orjalikud vabandused, mille suurim häda on selles, et keegi pole neilt seda küsinudki. Keegi ei palunud ka BLM Tallinna üritust – lumehelbekesed lihtsalt arvasid, et see on nende kohus.

“Kui Eesti noored ja mõned vanemad staarihakatised nüüd ujuvad uues moevoolus ja pidevalt vabandavad, kuna nad olevat kellelegi haiget teinud ja kedagi solvanud oma “black face’i” ehk mustaks võõbatud näo pärast, siis tagasihoidlik küsimus: kui oled Eestiski pooltundmatu, siis kuidas saab üldse mõni negriid solvuda mõne esinemise pärast musta näoga? Kas mõni Eestis elav/asuv must on tõesti solvunud? Ehk on hoopis tegu sooviga olla mõned sekundid kollase meedia uudises, kuna muidu oled suhteliselt suvaline ja tundmatu?” kirjutab sotsiaalmeedias Jaak Madison.

Meedia sorgib pidevalt ka Eesti eesti-aafrika segaverelisi, kellelt nõutakse ülevaadet, kuidas nad “rassismiga” hakkama saavad. Sellega tehakse nähtamatu mõjutamine, kus sellised noored inimesed pannakse oma päritolu pärast kartma. Võib kindel olla, et enne rassismiteema ilmumist polnud neil inimestel nahavärvi pärast mingit probleemi, ja kui midagi öeldigi, siis heatahtlikult.

Noored sallivuslased ehk ei tea, et kunagi oli mulatitüdruk paljudele poistele eksootiline unistus, kelle tähelepanu püüti igati saavutada – nüüdseks on kõigieestlased kõik pea peale pööranud.

Ameerika mustanahaliste seas on igasuguseid: on neid, kes vihkavad valgeid; on neid, kes tahavad vaid reaalset võrdsust; on neid, kes näevad ka mustade endi suhtumises probleemi – see ei ole ühtne “rassismivastane” seltskond.

Lumehelbekesed võiks veidigi süveneda Ameerika probleemidesse: vaadaku kasvõi filmi “Surmarelv 3”, kus mustanahaline politseinik Roger Murtaugh laseb maha oma poja kurjategijast sõbra, ja tolle ema ütleb matustel: leia need, kes talle relva kätte andsid. Film filmiks, aga see on Ameerika reaalsus, kus on ohtralt relvi, kurjategijaid ja politseinikke, kes kõik on närvis.

“See on Ameerika probleem!» rõhutas Turay. Tema sõnul on probleem USA võimust joobunud, relvahullud politseinikud. “”Mustad elud loevad” meeleavaldus ei peaks Tallinnas toimuma. Pole vaja, et progressiivsed valged, kel kunagi politseiga probleeme pole olnud ja kes suure mustanahalisete kogukonnaga USAs ei ela, meie eest sõna võtaks. /…/ Me pole teie ahvid!” kirjutas Turay. “Eestil on omad probleemid. Tegelege nendega.”

Madison jätkab sama karmilt: “Kui meie armsad lääne valged liberaalsed noored võitlevad mustade elude eest ja rassismi vastu, siis on see eriti Eestis koomiline ja naljakas. Kuid tegelikult on see ka kahepalgeline ja jälk: mingi hipide kamp väidab end võitlevat sallivuse ja mustade elude eest, kuid kui jutuks tuleb näiteks valgete vastane rassism, siis on suu vett täis. Põhjuseks teadmatus selle kohta ehk lihtsalt rumalus ja teiseks silmakirjalikkus.

Näiteks tapetakse põhiliselt neegrite poolt Lõuna-Aafrika Vabariigis igal aastal kümneid valgeid ainult nende nahavärvi pärast. Kus on sallivad liberaalsed noored? Argpüksid olete? Muidugi olete. Kõva võitleja ollakse sotsiaalmeedias profiilipilte vahetades, kuid kui oleks vaja getos seletada mõnele gängile sallivusest, siis anutaks emme kaissu.”

Mis puutub sallivuslastesse, siis las nad teevad ennast pealegi lolliks. Praegu ehk leiavad nad neid, keda on “rassismiga” võimalik hirmutada, aga kui aafriklaste kogukond peaks suurenema, tulevad ka sealt välja Lagose maffia, Gangsta Paradise ja mõnuainete all olevad Foley`d, kellest neil endilgi on targem kaugemale hoida. Neegrid aga hakkavad peagi eramurajoonides käima ja omale maju välja valima.

19 commentsOn Külm dušš salliveestlastele: me pole teie ahvid!

 • Avatar

  Nojah on “natuke vindine” ega adu kirjutatut. Aga pole hullu, sest tema-taolisi on meil küllaga… Vaesed ajupestud pole ju võimelised adekvaatselt mõtlema… Neile ei suuda vist psühhiaatergi selgeks teha elu tegelikkust…

 • Avatar
  Elmer Hill

  Krt minu kommentaari pole jälle avaldatud!UU, ajage oma nn moderaatorid minema ja küsige Kesknädala käest, miks nemad ei modereeri.Kui te tahate, et krossenkod ei oleks kommentaariumis, võtke nende möga kohe maha, aga lõpetage see oma toetajate tsenseerimine.Mul on kange tahtmine kirjutada Mart Helmele.

 • Avatar

  Politseiga saab väga edukalt probleeme vältida, kui kasutada oma suud suhtlemiseks, kõrvu kuulmiseks ja aju mõtlemiseks.
  Kui need süsteemid edukalt koostööle panna, on võimalik täita politsei käske, näita juhiluba, isikut tõendav dokument vms ja sul ei teki politseiga konflikti.

  Kuid, kui politsei tahab sinu isikut tuvastada ja sina ei oska muud teha kui vastu punnida, siis ei tea enam keegi kuidas edaspidine sündmuste käik võib lõppeda.
  Mängid tulega, saad kõrvetada 😉 ja pärast hädaldad, et politsei kasutab jõudu.

  Siin on üks asjalik video, eile tehtud ühe äärmiselt aruka naise poolt, kes saab reaalsusest aru ja julgeb tõest rääkida:
  https://www.youtube.com/watch?v=JtPfoEvNJ74&feature=youtu.be

 • Avatar

  Tegemist absurdiga… Lömitatakse ja kummardatakse neegrite eest, aga ma pole kuulnud,et ameeriklased,nii mustad kui valged, kummardaksid ja vabandaksid põlisrahva ees (indiaani rahvas) kuipalju on neid küüditatud ja tappetud,maha põletatud külasid koos naiste ja lastega,tänase päevani on need rahvad kohati peaaegu õigusteta inimesed.

  • Avatar

   President:me saadame kõik illegaalsed immigrandid usa.st välja,indiaanlane vaatab ja ütleb endamisi:näidake eeskuju ja hakkake astuma oma kodumaa poole.

 • Avatar

  Vaadake missugune tseremoonia korraldati narkarile ja valerahaga sehkendajale… kes rahastas seda “riiklikul tasemel” mälestustseremooniat”?

  https://www.ohtuleht.ee/1003201/otseblogi-massud-ameerikas-toimus-george-floydi-malestusteenistus-trumpi-tahetakse-kohtusse-kaevata

 • Avatar

  Müüvad Jaama turul narkotsi, esimene kord nägin neid poolteist aastat tagasi, vist oli alguse asi et kohe turu väravas, jäin vahtima ja oleks üksi olnud oleks vist kallale tuldud, teine kord oli turu taga trepi platvormi peal, ei pandud tähele, ei usu, et need cätrüüned seda meeleavaldust rüüstajate ja vargapoisi pärast heast südamest teevad – ikka omakasust ja ka rumalusest

 • Avatar
  Sallivad vihkajad

  Täiesti kurioosne on see, et valgete sallivuslaste tegevus aitab kaasa nende enda valge rassi hävitamisele, nt liitudes selle Black Lives Matter liikumisega. See on just see, mida mustad jt rassid soovivad.

  • Avatar

   Kahjuks antifat ja BLM juhivad keskklassi globalistid–neid tasustatakse väga hästi avatud fondidest,niite tõmbavad ikka kõrgelennulisemad.

 • Avatar

  ..See on Ameerika probleem!» rõhutas Turay..See on jah Ameerika probleem. Aga see küll ei peaks olema
  moslemist musta Abdul Turay mure ,et me oleme väike valge riik! Kas Aafrikas enam ruumi pole?

  • Avatar
   Elmer Hill

   See Turay pole see, kes meile kobisema tuleb, tema koht on kusagil mujal ja võimalikult kaugel Eestist.

 • Avatar

  USA’s tapetakse igal aastal tuhandeid valgeid neegrite poolt. LAV’s julgetakse seda, mida USA ees teeb. Just selliseid lolle valgeid tüdrukuid vägistatakse ja tapetakse meelsasti, kellel ajuf on liberaalide valedega pehmeks taotud. /Peatselt saavad neist narkosõltlased😁 nende neegritest sõprade abigai/ Eks neid leitakse samuti ühe päeva hommikul alasti linnalähedasest maanteekraavist kuuluauk otsa ees. Nii nagu juhtus 19a valge emaga, kes oli 6 päeva varem kolinud St Louis linna Texase väikelinnast eelmisel aasta kevadel. Või Emily Shoemaker, kes lasti neegri poolt maha jne. Tsensuurist hoolimata on info leitav. Sallivuslased on kahepalgelised lurjused. Kui vaadata gunmemorial.org, siis kena noore valge naise tapja on tavaliselt neeger. Colin Flaherty on kirjutatud mõned raamatud.

 • Avatar

  Jälle. Labane kaasajooksmine neomarksistide poolt paika pandud narratiiviga. Esiteks – liberaalsus on sõna millel on kindel tähendus. Tänased vasakpoolsed pole kuskilt otsast liberaalid, heal juhul võiks kasutada väljendit pseudoliberaalsus. Teiseks – mingit “mustade kaitsmist” pole selles liikumises olnud ega ka ei tule, seega millegi “äranarrimine” on eos võimatu. Kolmandaks – miks peab ülepea “musti kaitsma”? Kuskohas maailmas on mustanahalised täna rõhutud seisuses? USAs on nad priviligeeritud, praktiliselt kogu Õhtumaises maailmas samuti, kaasa arvatud Eesti. Mida siin veel “kaitsta” on?
  Ühesõnaga, järjekordne ajuvaba paskvill Uutelt Uudistelt mis räigelt soinistumise ja neomarksistlike ideede järkjärgulise omaksvõtu järele haiseb. Autor võiks Päevalehte kandideerida, kõik eeldused on kenasti olemas. Jätke sellised lollused avaldamata, paistate palju targemad ja asjalikumad välja.

  • Avatar

   Kas noorhärra viimaks võtaks vaevaks oma väited üldarusaadaval viisil formuleerida? Või jääbki kogu see mitteinformatiivne suvaliste tähemärkide hüsteeritsev kogum, Teie kui isiksuse intellektuaalsete võimete laeks!? Võikaite ometi teada, et negatiivsete emotsioonide pursetega ei tõestata midagi…

   • Avatar

    Aivarile: teeme siis lihtsalt, puust ja punaseks. Kui sa ei suuda aru saada tekstist, milles kasutatud eesti keel on nii grammatiliselt kui süntaksi seisukohalt enam-vähem keskmine ja kus on kasutatud ainult kolme võõrsõna ning pead seda kohe negatiivseks sest ei suuda öeldu mõtet tabada, siis oled sa lihtlabane loll. Ära mölise, pooletoobine, pole sinu koht mögiseda.

   • Avatar

    Kirjutasin vastuse ja see kadus ära. 😀 Üllatus-üllatus, veelkord ei oska ennast muudmoodi väljendada kui 😀

    Niimoodi näebki välja soinistumine.

  • Avatar
   Elmer Hill

   Ma ei mõista, mida Nojah oma tiraadis öelda tahab.Pikk jutt, sitt jutt, kui tal mõtet sees pole ja veel kubiseb alusetutest süüdistustest.

  • Avatar

   Organism, mis kvaliftseerub ainuraksena nimetusega “nojah” suudab väljastada oma tagumisest akustilisest avausest eranditult ja ainult järgmist teavet. Tsiteerine: ” siis oled sa lihtlabane loll. Ära mölise, pooletoobine, pole sinu koht mögiseda…” Tsitaadi lõpp. Nukker on tõdeda, et teatud noor protoplasma ilsmelgelt on võimetu adekvaatseks suhtlemiseks kaaskodanikega ning on võimeline väljastam oma organismi vaimse tegevuse tulemuaena eranditult vaimseid fekaale! Nii, et ilmutanud on ennast Uus Fekalist! Õnne nimepäevaks, Teie Fekaalsus! IRW!

 • Avatar

  Eesti on alati neegrite ja muude rõhutute õiguste eest võidelnud. Ka ENSV ajal.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused