Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kurjuseriik Eesti kogu oma saatanlikkuses

-
31.08.2019
Kas eestlaste väidetav kurjus tuleneb sellest, et meie kodumaal olevat sissepääs põrgusse? Pilt on illustratiivne.
© Scanpix

Üks Uutele Uudistele kirjutanud inimene juhtis tähelepanu sellele, kuidas Eestis usutakse ehedasse kurjusesse, millel polevat mingit tagapõhja, on olemas ainult puhas soov teistele kurja teha.

Ükspuha, kas räägitakse ksenofoobiast, homofoobiast, paremäärmuslusest või rahvuslusest, süüdistavate “kurjusel” ei näi “sallivuslaste” arvates mingitki põhjust olevat. Halb inimene hakkab lihtsalt vihkama, kuigi ümberringi on kõik armastavad inimesed ja probleemideta keskkond.

Võtame näiteks ksenofoobia. Sallivuslaste juttu kuulates näib, et eestlastel pole selja taga Nõukogude okupatsiooni, siia pole toodud 300 000 venekeelset, meil pole venestunud Ida-Virumaad ega Moskva äärelinna meenutavat Lasnamäed, eestlaste vähemussejäämine on luulu – on ainult kari kurjusest hullunud “ekreiite”, kes ei saa aru heast Euroopa Komisjonist, kes saadab siia sõbralikke araablasi ja neegreid, kes Lääne-Euroopas juba inimtõugu parandavad ja meile pensioni teenima hakkavad.

Sama on homofoobiaga. On kari vihkamisest pakatavaid rahvuslasi, kellel on puhtast kurjusest midagi inimeste vastu, kes tahaksid ainult armastada… kedagi endasugust. Midagi ei loe see, et “vihkajad” on kuidagi hoomanud, et inimkonda viivad edasi ainult heteroseksuaalid ja kui me kõik hoobilt homodeks muutuksime, kustuks inimkond napi saja aastaga, sest geid on kuivanud oks elupuul.

“Vihkajad” ei saavat aru, et geiparaadid, kus poolpaljad suure kõhuga mehed talutavad rihma otsas oma nahkseid orje ja lapsed vaatavad seda pealt, on ju tegelikult puhas armastus. Kui kõik see kellelgil, näiteks kristlasel, kes jalutab lastega südalinnas, vastu hakkab, on ta kitsarinnaline, väiklane ja lausa kuritegelik – põhjust ju pole, kõik tuleb ju puhtast armastusest.

Sarkasm sarkasmiks, aga selline “taustata ja põhjuseta” kurjuse süüdistus mistahes teisitimõtlemise korral on sama absurdne, nagu Lameda Maa teooria.

Vähimalgi määral Uus-Meremaa mošees toimunud tapatalgu õigustamata tahavad Uued Uudised taas juhtida tähelepanu sellele, et meedias ei olnud ainsatki viidet sellele, miks tulistaja moslemeid tapma hakkas. Mingilgi määral ei ole usutav see, et meest tõukas taga temas peituv puhas kurjus, seestunud deemon või sai ta innustust “vihakõnedest”.

Ehk usukski, kui poleks Islamiriiki avalike hukkamiste ja inimkonna kultuuripärandi hävitamisega Palmyras või kahe noore skandinaavlanna võigast tapmist rändepakti sünnilinna Marrakechi lähedal, rääkimata 18-aastase itaallanna tapmisest Itaalias Maceratas. Ehk sündis kurjus hoopis kurjusest…

Ka kõige suuremal kurjusel on mingi põhjus ja see võib olla alguse saanud nendest samadest sallijatest ja armastajatest. Tavaliselt saabki, kuigi seda püütakse iga hinna eest eitada ja varjata.

Hea näide on Tarandi eurotuharate loputamine – ametlik versioon, kinnitatuna prokuratuuri poolt, räägib toredast, õilsast ja armastavast Indrek Tarandist ning kurjadest, verejanulistest ja inimvihkajalikest ekreiitidest. Pole olnud ei Tarandi kuklalasupostitust, tema varasemaid miitingute segamisi, Kaja Kallase pole kunagi oma memuaarides kirjutanud eurosaadiku tuntusest Brüsseli baarides – Toompea ees kohtusid ehe kurjus ja kehastunud valgusingel.

Kurjus peitub “sallivuslaste” arvates kindlasti ainult Helmedes, kelle näib nende hinnangul olevat sünnitanud põrguvürstinna ja üles kasvatanud deemonid ning kes kasutavad rahvuslust kurjuse viigilehena. Mary Jordanis aga pole seda kurjust karvavõrdki, tema on puhas kui prillikivi ja tema seadusrikkumine põhines ilmselt soovil omal käel armastav inkvisitsioon läbi viia.

Kurjuse pesapaigad on vasakliberaalsel inkvisitsioonil täpselt teada – konservativism, rahvuslus, immigratsioonivastasus ja traditsionalism. Kõik ilus peitub aga liberalismis, globalismis, multikultuursuses, vasakpoolsuses ja neomarksismis, kes süütavad puhtast armastusest soojendavaid inkvisitsioonilõkkeid.

Selline on nuripilt, mida söödavad ette vasakliberaalid, kelles endis peitub suur osa maailma kurjusest.

UU