Lauri Vahtre: kui Saksamaal on migrantidele ruumi küll, siis igal sakslasel on võimalus seda isiklikult tõestada

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Migrandid tahavad mammi Merkeli ja mitte kellegi teise juurde.

Lauri Vahtre on Õhtulehes hästi lahti seletanud praegu Euroopas ja Saksamaal toimuva absurdsuse.

Autor tõdeb, et Saksamaa on loonud endale tõotatud maa maine ja küsib, et miks peaks see tooma kaasa kohustusi kellelegi teisele peale sakslaste endi, sest tahetakse ju ennekõike mammi Merkeli juurde? Pealegi annab Saksamaa valmisolek morialasi vastu võtta teiste laagrite asukatele märku, et üks tikutõmme ja oledki varsti Saksamaal. Samose saarel see juba kordus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vahtre ütleb, et kui iga sallija Saksamaal võtaks enda kanda kasvõi paar-kolm sisserändajat, leiaksid uue kodu ja euroopalikud väärtused kaks-kolm miljonit “hädalist”. Ta viitab uudistele, mille kohaselt olevat pärast Moria laagri mahapõletamist afgaanide poolt Saksamaal puhkenud spontaansed meeleavaldused, kus väideti, et nende juures olevat ruumi küll.

Nii soovitabki Vahtre avada Saksamaal registreerimispunktid, nähtavuse huvides soovitatavalt vikerkaarevärvilised, kus iga sallivuspere saaks kirja panna, kui palju migrante on nad valmis vastu võtma, kui suured on nende võimalused neid ülal pidada ja muidugi anda allkirja, et nad vastutavad “külaliste” seaduskuulelikkuse eest.

“Juba sisserännet toetavate meeleavalduse loa taotlemisel kinnitaksid meeleavalduse korraldajad, et nad on isiklikult nõus majutama, toitma, katma ning lõbustama nii ja nii mitu immigranti,” soovitab Vahtre. “Nii et – tegudele, seltsimehed! Avage laagrid ja piirid, avage oma kodude, oma külalistubade, oma magamistubade ja vannitubade uksed.”

Kui Eestis peaks keegi algatama mõtte morialasi tervitada, siis jutt on sama – alustage oma võimaluste tutvustamisest, sest suurem osa ühiskonnast sinna oma maksuraha panna ei soovi. Kui, siis selleks, et nad siia kunagi ei jõuaks, vaid sallijate juurde jääks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused